baneris leidinys

baranauskasAntradienį Šakių kurčiųjų draugijos pirmininkas Adolfas Baranauskas informavo, jog artimiausiu metu jam talkins nauja padėjėja, o jis pats norėtų pasitraukti iš užimamų pareigų.

Nuotr. A. Baranauskas užimamų pareigų nori atsisakyti dėl sveikatos problemų, tačiau kol kas tikslas pasiektas tik iš dalies.

„Jau anksčiau dėl sveikatos problemų norėjau trauktis iš pareigų, bet vis nėra kam perleisti vadovavimo. Vis vien ta veikla toks rūpestėlis, o kai ką padaryti reikia, tai ką nors prisikviesti sunku“, - tikino beveik septynerius metus draugijai vadovaujantis A. Baranauskas. Be to, jis yra plokštietis, tad į Šakius tenka važinėti, o tai taip pat nelengvina darbo.

Kauno kurčiųjų reabilitacijos centro vadovės Jūratės Pugačiauskienės iniciatyva jau artimiausiu metu A. Baranauskui padės nauja specialistė – šakietė Emilija Žilaitytė. Iš pradžių, kaip kalbėjo dabartinis pirmininkas, mergina draugijoje dirbs trečiadieniais ir penktadieniais. „Ji daugiau užsiims informavimu, bendraus su Kaunu, tvarkys finansinius klausimus ir bus savotiška tarpininkė. Vėliau gal išeis perduoti ir kitas pareigas. Tegul pratinasi“, - sakė A. Baranauskas. Jis pabrėžė, kad kol sveikata leis, tol stengsis patarti, padėti, pasidalinti sukaupta patirtimi. Artimiausiu metu su E. Žilaityte bus aptartos veiklos perspektyvos. Mergina yra studentė ir Šakiuose būna ne kiekvieną dieną.
 
Susitikimo su keliais nariais ir Kauno reabilitacijos centro vadove metu A. Baranauskas pristatė praėjusių metų ataskaitą, apžvelgė nuveiktus darbus, atsiskaitė už išleistus pinigus. Daugiausiai lėšų reikia patalpų išlaikymui. Be to, praėjusiais metais buvo pirktas kompiuteris, tad jo įsigijimas dar labiau sumažino ir taip nedidelį organizacijos biudžetą. Pirmininkas išreiškė viltį, kad galbūt jaunajai jo kolegei išeis tvarkytis taip, kad lėšų nepritrūktų ir būtų galima organizuoti įvairesnę veiklą. Tiesa, joje dažniausiai dalyvauja vos keletas narių, tad netgi ir priklausantys draugijai aktyvumu nepasižymi. Sąrašinių narių ši draugija turi apie 100, o tikrųjų tik – 24.

Draugija ir toliau skleis informaciją bei tarpininkaus tarp kurčiųjų, sunkiai prigirdinčiųjų ir klausos negalios neturinčių žmonių. Tai vienos svarbiausių jų paslaugų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Paieška

 

pazvelk1

sms

Klausimas - atsakymas

lt_ukis

f_drg

Videoreportažų archyvas

 

 
 
70

Reklama


188x376-ext

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

 

 

 

 

 

 
 
 
futbolas
 
 
paluobiai
 
 
 gustainiskiu namai
 
festivalis
 
 
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos