baneris leidinys

Praėjusią savaitę projektų vertinimo komisijos svarstė jaunimo iniciatyvų, jaunimo mokymų ir nevyriausybinių organizacijų iniciatyvų skatinimo projektus.

Praėjusią savaitę buvo svarstomi projektai pagal tris programas: jaunimo mokymai, jaunimo iniciatyvos ir nevyriausybinių organizacijų iniciatyvų skatinimas. Šiemet buvo gauti 57 projektai (pernai – 54). Net 19 projektų pateikė nevyriausybinės organizacijos iniciatyvų skatinimui. Komisijos sprendimu buvo atmesti penkių organizacijų prašymai, kadangi jie neatitiko nuostatų reikalavimų. Be to, kai kurie atmestieji projektai buvo orientuoti į aplinkos tvarkymą ir daugelis jų buvo dalyvavę Kredito unijos Zanavykų bankelis „Zanavykai zanavykų kraštui“ programoje, todėl patvirtinta 14 projektų, kurių įgyvendinimui išdalinta 8 tūkst. 300 litų. Visi likusieji projektai buvo tęstiniai. Nevyriausybinių organizacijų projektus vertino Projektų atrankos ir vertinimo komisija.

Penktadienį Šakių rajono savivaldybės jaunimo reikalų taryba vertino 26 jaunimo iniciatyvų projektus. Iš jų patvirtinti 24 projektai, jiems išdalinti 9 tūkst. 850 litai. Sulaukta 12 projektų, nukreiptų į jaunimo mokymą, iš jų patvirtinti aštuoni projektai ir jų įgyvendinimui skirta 1 tūkst. 850 litų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos