baneris leidinys

sleiniusGintarė MARTINAITIENĖ

Šaulių gatvės 10 namas jau keletas savaičių gyvena faktiškai be vandens. „Pabėga kokie du litrai ir viskas. Paskui tik varva, jokio spaudimo, tai kiek galima laukti, kiek galima prašyti ir maldauti, juk gyventi reikia“, - guodėsi į redakciją užsukęs šio namo gyventojas Aleksandras Šleinis. Tad kodėl susiklostė tokia situacija, kuri iki šiol neišspręsta?

Nuotr. A. Šleinis retoriškai teiravosi, kaip galima nusiprausti, jei nėra spaudimo ir vanduo kartais tiesiog nustoja bėgti.


Niekam daugiau nerūpi

A. Šleinis guodėsi, kad tai, kaip pastaruoju metu gyvena Šaulių gatvės 10 numeriu pažymėtas namas yra pasityčiojimas iš žmonių. Pasirodo, šešių butų name jau kelios savaitės normaliai iš krano nebėga nei šiltas, nei šaltas vanduo. Jei iš pradžių šiek tiek ir pabėga, vėliau tik lašnoja ir tiek – visai nėra spaudimo. „Kaip gyventi? Auginame penkias dukras, kurias ir į mokyklą suruošti reikia, nusiprausti, apsiskalbti, galų gale, indus susiplauti. Palendi po dušu, bandai nusiprausti, o čia ima ir nustoja bėgti vanduo, tai kiek dar galima kęsti“, - teiravosi vyriškis. Jis guodėsi, kad išskyrus jį, niekam iš kaimynų šis klausimas nerūpi. Pasak A. Šleiniaus, vieni bijo, kitiems vandens išvis nereikia, nes net vonios neturi, dar kiti prasiskolinę ir tyli, o kur dar pijokėliai ir pensininkai... Tad taip ir vilkinamas klausimas dėl beveik nebėgančio vandens. „Aš nieko nebijau, nes jau nusibodo kentėti. Ir šalia esančio namo ta pati trasa, bet visi tyli, nieko nedaro, o aš jau negaliu leisti tiek tyčiotis“, - sakė šakietis.
 
Žino ir nereaguoja?  

A. Šleinis tikino ne kartą kreipęsis į UAB „Šakių vandenys“, bet iki šiol niekas nesureagavo. „Nueini ir pasako, kad žinom žinom, prapūsti reikia, bet tai kada prapūs? Rudenį? Šiandien (antradienį – red.) nuėjau, viršininko nėra, tai kiek galima landžioti ir maldauti“, - teiravosi vyriškis. Pasak jo, problemos prasidėjo tuomet, kai prie gimnazijos bendrabučio buvo atliekami kažkokie darbai ir tvarkoma trasa, kuria vanduo atiteka ir į jų namą. „Tada čiurkšle vanduo į viršų prie bendrabučio varė, kasė, darė, bet tai čia senokai, gal prieš kokias tris savaites buvo, o mes iki šiol taip gyvename“, - pasakojo A. Šleinis.

Privalės sutvarkyti

Tad bandome pasiteirauti UAB „Šakių vandenys“ administracijos, kodėl Šaulių gatvėje susiklostė tokia situacija. Bendrovės direktorius Vaidas Litinskas patikino, kad iš tikrųjų prieš kurį laiką prie gimnazijos bendrabučio buvo didelis gedimas. „Galbūt ten tvarkant kas nors sujudėjo ar kokio dumblo, žemių susikaupė ir šiek tiek užkimšo. Kiek žinome, ten vienoje vietoje į storesnį yra įdėtas plonesnis vamzdis, tad gal jis ir užsinešė. Reikia žiūrėti, nes visa atkarpa yra po žeme“; - tikino bendrovės vadovas. Pasak jo, jis apie šią problemą buvo informuotas tik pirmadienį, o iki tol niekas nesiteikė apie tai jam pranešti. Matyt, A. Šleinis trasos tvarkymo klausimus tiesiog derino ne su tais žmonėmis, o tie „ne tie“ žmonės per ilgai apie problemą neinformavo bendrovės vadovo. V. Litinskas tikino, kad ši problema turi būti sprendžiama nedelsiant. „Jau šiandien po pietų ten turi dirbti darbuotojai. Gavome leidimą ir trinkeles paardyti, ir asfaltą, nes viskas po žeme paslėpta ir šulinių nesimato, tiksli gedimo vieta taip pat neaiški. Atsikasinės, žiūrės ir tikrai turės sutvarkyti“,- pažadėjo UAB „Šakių vandenys“ direktorius. Jei gedimai bus rasti iš karto ir nebus nesklandumų, pasak V. Litinsko, vandens spaudimas butuose turėtų atsirasti artimiausiu metu. Kiek lėšų pareikalaus šie darbai kol kas neaišku. Džiugu, kad po „Draugo“ skambučio operatyviai pradėta ieškoti problemos sprendimo būdų ir jau kitą dieną imtasi konkrečių darbų.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos