baneris leidinys

kamesta_skSandra JUŠKAITĖ

Praėjusį trečiadienį Šakių rajono savivaldybėje jau šeštąjį kartą rinkosi savivaldybės ir „Kamestos“ atstovai. Šio susitikimo metu buvo tikimasi pagaliau išsiaiškinti, ar netaisomas darbo brokas, atsiradęs po įgyvendintų projektų Šakiuose ir Lukšiuose, bus tvarkomas, ar ne. Ir jei taip, tai kada „Kamesta“ žadėtus darbus pagaliau atliks iki galo.

Nuotr. Meras džiaugėsi „Kamestos“ inžinieriaus K. Skrupskio (kairėje) duotu pažadu ir linkėjo sėkmingai pabaigti darbus.

Šakių savivaldybės meras Juozas Bertašius, pradėjęs savo kalbą, pirmiausiai pasakė, kad nori, jog tarpusavyje nesusitariantys UAB „Kamesta“ ir šakiečiai pagaliau vieni kitus suprastų. „Mes norime, kad jūs mus suprastumėte ir kad daugiau nebežaistume jau trečius metus trunkančių žaidimų. Jeigu mes žmoniškai nerandame sprendimo ir nepasiekiame to, kas yra įsipareigota padaryti, tuomet nelauksime paskutinių dienų ir, nors aš to labai nenorėčiau, samdysime advokatus ir kreipsimės į teismą. Mano vienintelis prašymas – kad jei gerbiate save ir savo firmos vardą, tuomet turite ateiti ir padaryti, tuo labiau, kad darbai reikalauja tikrai nedidelių išlaidų. Vieną kartą turime baigti tokius susitikimus, kurie neduoda jokių rezultatų“, – apie „Kamestai“ trūkstamą norą dirbti kalbėjo meras. Pasak jo, tragiškų ir nepravažiuojamų vietų Šakiuose nėra, bet yra tokių, kurias reikia pataisyti. „Aš netikiu apkalbų skleidžiama informacija apie UAB „Kamesta“. Aš jų savyje nekraunu ir nekompostuoju“, – kalbėdamas tiesiai šviesiai tikino meras.
 
UAB „Kamesta“ inžinierius Kastytis Skrupskis, išklausęs mero prašymus, paaiškino, kad, kai paskutinį kartą lankėsi Šakiuose, „Kamestos“ atstovai apžiūrėjo visas vietas, dėl kurių kilo daug pretenzijų ir nepasitenkinimo. „Visi sakė, kad nebuvo niekas taisoma, bet taisoma, nors ir dalinai, tikrai buvo, galbūt ne viskas“, – tikino K. Skrupskis. Inžinierius sakė, kad jų įmonės politika tokia – nesiaiškinti kas ir kaip buvo, o žiūrėti esamą faktą. „Yra priimtas toks sprendimas, kad nuo rugsėjo 1 dienos bus skiriama brigada, kuri Šakiuose nedirbo, ir kuri su Šakiais neturės jokios blogai minimos praeities ir jokių įsipareigojimų. Už visas likusias pretenzijas atsiskaitinės kiekvieną savaitę – kas ką padarė ir kokius trūkumus pašalino“, – su pagaliau priimtu sprendimu supažindino inžinierius. Po šio ilgai laukto pranešimo meras iš karto pakilo iš savo vietos, paspausdamas ranką inžinieriui padėkojo ir išėjo.

K. Skrupskis, dėstydamas UAB „Kamesta“ planus, informavo, kad pirmiausiai bus tvarkomos duobės, darbai prasidės nuo V. Grybo gatvės, vėliau – P. Vaičaičio, J. Basanavičiaus. Atlikti darbai bus fiksuojami ir kiekvieną savaitę pateikiamos jų atsakaitos. Lukšiuose esančias problemas taip pat planuojama kartu su darbų vadovais apžiūrėti ir pašalinti.

Lukšių seniūnas Vidas Cikana buvo nepatenkintas dėl techninės priežiūros komisijos nedalyvavimo susitikime. Pasak seniūno, techninės priežiūros atstovai privalo dalyvauti ir jie turi viskuo rūpintis. „Techninė priežiūra yra skirta ne tik dokumentams prižiūrėti, jie yra už viską atsakingi. „Kamesta“ nebūtų prisidariusi tiek bėdų, jei būtų dirbusi techninė priežiūra. Pirmiausiai už viską turi būti atsakinga ji. Ji turi mus pravesti ir parodyti, ką atliko ir ką dar turi padaryti“, – aiškino V. Cikana.

Administracijos direktorius „Kamestos“ inžinieriaus klausė, ar galima tikėtis, kad UAB „Kamesta“ visus darbus atliks per rugsėjo mėnesį. „Darbus pradėsime, galbūt šiek tiek jie užsitęs, jei pretenzijų dėl jų padaugės“, – patikino K. Skrupskis.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos