baneris leidinys

rakauskiene_onuteŠakiuose jau trečius metus savo labdaringą veiklą vykdo LIONS klubas. Pasak prezidentės, Onos Rakauskienės, rugsėjo 8 dieną klubas kviečia visus mylinčius meną, klasikinę muziką bei neabejingus filantropinėms idėjoms į labdaringą vakarą Zyplių dvare.

Šis labdaringas vakaras bus neįprastas tuo, kad pirmą kartą Šakių rajone žinomi solistai kūrinius  atlieks jodami žirgu. Šakių meno mokyklos auklėtinių ir dailininkų darbai bus parduodami aukcione, kurio metu surinktos lėšos bus skiriamos Šakių rajono cukriniu diabetu sergančiųjų klubui „Linelis“ ir išsėtine skleroze jau 10 metų sergančiai Ritai Povilaitienei, kuriai norima palaikyti geresnę gyvenimo kokybę, nes jai padėti jau yra sunku. Tokio pobūdžio labdaringas vakaras vyks penktą ir tikrai ne paskutinį kartą.

Prieš dvejus metus Šakių kultūros centre buvo organizuojamas „El Fuego“ koncertas. Aukciono metu surinkti keturi tūkstančiai litų buvo skirti Griškabūdyje gyvenančiai šeimai, sergančiai pandeminiu gripu. Praėjusiais metais buvo rodomas spektaklis „Drąsi šalis“ ir surinkti gerų žmonių aukojami pinigai buvo skirti diabetu sergančių klubui „Linelis“.
 
Be organizuojamų labdaringų vakarų, Šakių LIONS klubas jau dvejus metus organizavo naujametinius vakarus vaikams. Praėjusiais metais klubo nariai stovyklavo su vienuolikos metų vaikais, o šiemet – su 13-14 metų vaikais iš nepasiturinčiai gyvenančių šeimų. Pasak O. Rakauskienės, tokios stovyklos yra ypač įdomios vaikams ir prieinamos jų tėvams, nes jos yra nemokamos.
 
LIONS klubas taip pat draugauja su Norvegijos LIONS klubu, kuris Šakių pirminės sveikatos priežiūros centrui skyrė lėšų susiremontuoti vaikų skyrių, o Šakių greitosios medicinos pagalbos stočiai dovanojo greitosios pagalbos automobilį. „Atrodo, kad galime sulaukti ir dar vieno tokio automobilio, o galbūt dar ir funkcinių lovų padovanos Šakių ligoninei“, – mąstė O. Rakauskienė. Šakių LIONS klubas taip pat gauna ir labdarų, kurias visada išskirsto į visas seniūnijas sunkiai gyvenančioms šeimoms.

Klubo prezidentė O. Rakauskienė po savaitės vyksiančiame renginyje tikisi sulaukti žmonių gerumo, kurie ištiestų pagalbos ranką tiems, kuriems jos reikia. „Šiandien galbūt mes ištiesime ranką šalia esančiam, o rytoj jie mums išties. Tai tarsi gerumo grandinė, kuri jungia gražias idėjas ir siekius“, – pasakojo O. Rakauskienė.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos