baneris leidinys

skvalasPraėjusį ketvirtadienį Šakių rajono savivaldybės taryba priėmė sprendimą dėl skiriamų vienkartinių pašalpų nukentėjusiems nuo stichinės nelaimės, t.y. škvalo, praūžusio liepos mėnesį Kiduliuose.

Iš biudžete numatyto stichinių nelaimių fondo lėšų Sandrai Blažauskienei bus išmokama 230 litų suma, Aldonai Bosaitei – 120 litų, Astai Jurkšaitienei – 200 litų, Daliai Kubilienei – 290 litų, Jolantai Lukoševičienei – 350 litų, Ričardui Purui – 410 litų, Vitui Skaisgiriui – 290 litų, Juozui Valaičiui – 290 litų ir Sofijai Valaitienei – 230 litų. Didžiausia - 4100 litų suma bus išmokama didžiausią nuostolį patyrusiai Reginos ir Antano Mažikų šeimai. Jiems škvalo padaryti nuostoliai – gyvenamojo namo nuplėštas stogas ir išgriauta pastogė buvo įvertinti 41 tūkst. litų.

Daliai Liutkevičienei, gyvenančiai Dobilaičių kaime, Gelgaudiškio seniūnijoje, paskirta dviejų tūkstančių litų vienkartinė parama gaisro nuostoliams iš dalies padengti.

Tarybos posėdžio metu Edmundas Rinkevičius pasiūlė, kad ateityje paramą būtų galima didinti tiems, kurie būtų apsidraudę nekilnojamąjį turtą, esą taip žmonės daugiau rūpintųsi savo turtu. Kęstutis Smirnovas teigė, kad pašalpa bet kokiu atveju turėtų būti skiriama neatsižvelgiant, ar asmuo yra apdraudęs savo turtą, ar ne.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos