baneris leidinys

Pasak Šakių krašto vietos veiklos grupės (VVG) pirmininko Algimanto Damijonaičio, prieš prasidedant 2014 – 2020 metų ES struktūrinės paramos įsisavinimo strategijai, visoms šalies VVG per Žemės ūkio ministeriją išdalinta po 282 tūkst. 317 litų. Tai pirmieji europiniai pinigai skirti tarpregioninio ir tarptautinio bendradarbiavimo projektų įgyvendinimui.

Iki rugsėjo 15 dienos Šakių krašto VVG turi pateikti trijų tarpregioninių ir vieno tarptautinio projekto, kuriems per Žemės ūkio ministeriją buvo skirtos ES paramos lėšos, paraiškas. Pasak A.Damijonaičio, nuodėmė būtų šiuos pinigus prarasti, nes jie 100 proc. padengs visas projektines išlaidas ir savivaldybei prie jų nereikės prisidėti.

Kaip informavo A.Damijonaitis, šiandien jau sutarta, kad tarpregioniniai projektai bus vykdomi kartu su Panevėžio, Kauno ir Vilkaviškio rajonų VVG kartu su panevėžiečiais šakiečiai populiarins  amatus ir verslumą, su vilkaviškiečiais įgyvendins viešojo verslumo ir jaunimo užimtumo idėjas, su kauniečiais skatins turizmą po lankytinas mūsų krašto vietas, dirbs edukacinėje  - pažintinėje srityse.

Tarptautinį projektą „Lankytinų vietų ženklinimas“ su Lenkijos Dobrzyniewo Duže bendruomenės centru planuoja įgyvendinti visos trys Sūduvos krašto – Šakių, Marijampolės ir Vilkaviškio savivaldybės. Per du metus keliuose bus pastatyti visų lankytinų vietų ženklinimai, išleistas bendras leidinys su nuotraukomis ir projektą įgyvendinančių savivaldybių informacija apie bendruomenes, suorganizuotos ekskursijos paženklintomis abiejų šalių vietovėmis.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos