baneris leidinys

Jau šį rudenį rinksime naująją šalies valdžią bei išreikšime nuomone patariamajame referendume dėl naujos atominės elektrinės statybos Lietuvoje. Šakių apylinkės rinkimų komisijos pirmininkė Irena Haase primena, kokia tvarka savo balsus gali atiduoti užsienyje gyvenantys Lietuvos Respublikos piliečiai.

Spalio 14 dieną šalyje vyks naujosios valdžios rinkimai bei patariamasis referendumas „Dėl naujos atominės elektrinės statybos Lietuvos Respublikoje“. Šakių apylinkės rinkimų komisijos pirmininkė I. Haase primena, kad šaliai svarbiais klausimais savo nuomonę galės išreikšti ir užsienyje gyvenantys lietuviai. Tai bus galima padaryti atvykus į Lietuvos Respublikos diplomatinę atstovybę ar konsulinę įstaigą. Europoje spalio 2-5 dienomis vietos laiku nuo 10 iki 12 val., ir nuo 14 iki 16 val. Azijoje spalio 8-12 dienomis vietos laiku nuo 10 iki 12 val. ir nuo 14 iki 16 val. Australijoje ši galimybė bus suteikta spalio 14 dieną Lietuvos laiku iki 20 val. vakaro. Šiaurės Amerikos šalyse gyvenantys lietuviai savo balsus galės atiduoti spalio 2-5 dienomis vietos laiku nuo 10 val. iki 20 val. ir nuo 12 val. iki 16 val. Pietų Amerikos šalyse balsuoti bus galima spalio 8 – 12 dienomis vietos laiku nuo 10 val. iki 12 val. ir nuo 14 val. iki 16 val. Norint iš anksto balsuoti paštu, reikia pranešti savo adresą Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos balsavimo komisijai. Balsavimo biuletenius Lietuvos Respublikos diplomatinė atstovybė ar konsulinė įstaiga rinkėjui išsiųs paštu.
 
Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ir konsulinės įstaigos sudaro išankstinį rinkėjų sąrašą. Vyriausioji rinkimų komisija prašo visus rinkimų teisę turinčius Lietuvos Respublikos piliečius  kreiptis į atitinkamą diplomatinę atstovybę ar konsulinę įstaigą  laišku, elektroniniu paštu, faksu ar telefonu ir pranešti šiuos savo duomenis: asmens kodą, pilietybę patvirtinančio asmens dokumento numerį, tikslų adresą, kuriuo Jums reikia išsiųsti rinkimų biuletenius. Jeigu Jūs vykstate į šalį, kurioje nėra Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės, konsulinės įstaigos, kreipkitės į artimiausią Lietuvos Respublikos diplomatinę atstovybę, konsulinę įstaigą  kitoje šalyje.

Norint gauti išsamesnę informaciją, galima kreiptis šiais kontaktiniais telefono numeriais: Tel.: 852396454;  852396413; 852396415; 852396643, elektroninis paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. darbo dienomis  8.00-12.00 ir 13.00-17.00 val.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos