baneris leidinys

karpiu_loterijaBaigėsi vasara – baigėsi ir pirmoji rajone „Karpių loterija“. Jos organizatoriai informuoja, kad po rugsėjo 1 – osios prizai už sugautus specialiais žetonais pažymėtus karpius dalijami nebus. Visą vasarą žvejus prie Šakių ežero viliojusios akcijos metu šakiečiams pavyko sugauti net 18 pažymėtų karpių. Daugiausiai laimikių ištraukė Mantas Martinkevičius ir Aleksandras Šleinis.  
 
Nuotr. „Karpių loteriją“ rugpjūčio 1 dieną savo laimikiu pabaigė M.Martinkevičius, „ištraukęs“ UAB „Gelvybė“ prizą – laikraščio „Draugas“ prenumeratą 6 mėnesiams. 
 
Rugsėjo 1 dieną finišavo pirmoji rajone „Karpių loterija“. Jos organizatoriai  - Šešupės euroregiono turizmo informacijos centras ir UAB „Nikstas“ balandžio pradžioje į Šakių tvenkinį paleido 38 specialiais žetonais pažymėtus karpius. Kiekvienas žetonas - loterijos rėmėjo įsteigtas prizas. Akcijos metu laimė nusišypsojo aštuoniems žvejams mėgėjams. Jiems pavyko ištraukti 18 žetonais pažymėtų karpių.
 
Pirmasis specialiu žetonu pažymėtas karpis buvo sužvejotas gegužės 20 dieną. Jį sugavo šakietis Bronius Gurgždaitis. Paskutinįjį loterijos karpį rugpjūčio 1 dieną sužvejojo daugiausiai laimikių ištraukęs taip pat šakietis Mantas Martinkevičius. Jam laimė nusišypsojo šešis kartus. Nedaug nuo jo atsiliko ir Aleksandras Šleinis, pagavęs penkias „auksines“ žuvis.

Pasak Šešupės euroregiono turizmo informacijos centro direktorės Eglės Plančiūnienės, nors „Karpių loterija“  jau pasibaigė, tačiau visi norintieji ir toliau gali žvejoti Šakių tvenkinyje tebeplaukiojančius karpius, tik prizai už juos jau nebebus dalijami.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos