baneris leidinys

saugaus_eismo_akcijaSpalio 18 dieną Girėnų bendruomenė organizavo akciją  „Būk saugus kelyje ir pastebėtas gatvėje“. Pasak šio renginio organizatorės Rimos Vasaitienės, jos metu buvo siekiama skatinti visus eismo dalyvius elgtis atsakingai, naudoti atšvaitus bei kitas saugumo priemones su šviesą atspindinčiais elementais.

Nuotr. Akcijos organizatorė R.Vasaitienė kartu su policijos pareigūnais ir bendruomenės nariais kalbino eismo dalyvius ir skatino keliuose elgtis atsakingai.

Akcija „Būk saugus kelyje ir pastebėtas gatvėje“ dar kartą parodė, kad girėniškiai atsakingai žiūri į visų eismo dalyvių saugumą kelyje ir tęsia prieš keletą metų pradėtas saugaus eismo propagavimo tradicijas. Kartu su Šakių policijos komisariato pareigūnais Aušra Mockevičiūte, Loreta Aleknavičiene ir Linu Čebanausku kelyje „Kaunas – Šakiai“ jie stabdė visas transporto priemones - automobilius, motociklus, dviračius vairuojančius žmones ir teikė informaciją, kaip saugiai elgtis kelyje, atkreipiant visų eismo dalyvių dėmesį į kultūringą ir mandagų elgesį, drausmingumą, atsakomybę.
 
Akcijos metu buvo išdalinta gausybė informacinių skrajučių, lankstinukų  bei kitų leidinukų saugaus eismo tema bei įvairiausių šviesą atspindinčių priemonių – liemenių, pakabukų, juostelių. Ypač daug dėmesio buvo skiriama dviratininkams. Jie buvo skatinami dėvėti šviesą atspindinčias liemenes, o neturintiems čia pat jas dovanojo. Akcijos vykdytojai akcentavo, kad tik visų mūsų pastangomis galima išvengti skaudžių nelaimių keliuose.

R.Vasaitienė informavo, kad ši akcija – pernai inicijuoto bei lig šiol sėkmingai įgyvendinamo saugaus eismo edukacinio projekto „Saugus eismas – Zanavykams“ tęsinys.  Šio projekto tikslas - visapusiškai informuoti visuomenę apie elgesio keliuose ir gatvėse reikšmę, gilinti jų teorines ir praktines žinias apie saugų eismą, supažindinti su galimais pavojais, šviesti, skatinant atsakomybę ir sąmoningumą pasitelkiant aktualius, originalius bei kūrybiškus informavimo būdus.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos