baneris leidinys

Praėjusį savaitgalį rajone, kaip ir visoje šalyje, vyko rudeninė „Maisto banko“ akcija. Šakiuose trijų prekybos centrų pirkėjai aukojo maisto produktų labiausiai nepasiturintiesiems. Preliminariais skaičiavimais, rajone produktų paaukota už daugiau nei šešis tūkst. litų.

Jau tampa tradicija, kad rajone prie šios akcijos prisijungia vis tie patys žmonės ir organizacijos.

Didžiojoje „Maximoje“ produktus rinko bei ragino tai daryti Šakių vaikų globos namų savanoriai. Mažojoje „Maximoje“ įsikūrė Žmonių su negalia sąjunga, o prekybos centre „Iki“ produktus rinko Socialinių paslaugų centras, padedamas Šakių „Varpo“ vidurinės mokyklos 8b klasės savanorių. Šiais metais gausiausios buvo Vaikų globos namų auklėtinių pajėgos - prie akcijos prisidėjo 23 savanoriai, kurie iš geradarių surinko beveik 900 įvairių ilgai negendančių maisto produktų. „Iki“ buvo paaukota daugiau nei 500 vienetų, o mažojoje „Maximoje“ - apie 800 vienetų produktų. Tarp populiariausių ir labiausiai aukojamų produktų buvo makaronai, įvairios kruopos, konservai, cukrus, aliejus, miltai, arbata.

Rajone 2157 produktus už maždaug 6080 litų paaukojo 1016 aukotojų. Akcijoje talkino 62 savanoriai. Lyginant su pavasarine „Maisto banko“ akcija, rezultatai panašūs, tad galima daryti išvadą, jog žmonės, nežiūrint sunkmetis, ar ne, neabejingi svetimam skausmui bei skurdui. Šalyje produktų paaukota už maždaug 800 tūkst. litų. Artimiausiu metu produktai bus dalijami labiausiai nepasiturintiems rajono gyventojams.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos