baneris leidinys

povilaitieneŠakių „Lions“ klubo nariai šiomis dienomis materialinę paramą skyrė sunkia liga sergančiai Plokščių seniūnijos gyventojai.

Nuotr. R. Povilaitienei Šakių „Lions“ klubas įteikė 1500 litų paramą.

Šakių „Lions“ klubo prezidentė Onutė Rakauskienė ir nariai Audra ir Algirdas Zokaičiai, lydimi seniūnės Laimutės Miliūnienė ir socialinės darbuotojos Rimutės Šukienės aplankė sunkia liga sergančią Plokščių seniūnijos gyventoją Ritą Povilaitienę. Ši moteris jau dešimt metų serga išsėtine skleroze. Kaip sakoma, nelaimės po vieną nevaikšto. Jai sunkiai susirgus, šeimą paliko vyras. Dabar ji viena augina du vaikus. Šeima bando išgyventi tik iš neįgalumo pensijos. R. Povilaitienei buityje susitvarkyti padeda seniūnijos socialinė darbuotoja. Be to, sunkiu gyvenimo momentu moteriai padeda ir giminaičiai.

Ne vienerius metus išsėtine skleroze serganti moteris šiuo metu reikalingus vaistus siunčiasi iš JAV. Šiuos vaistus moteris turi vartoti metus laiko. Kaip tikina pati Rita, vartodama vaistus jaučia pagerėjimą. Būtinai reikia jų įsigyti dar vienam gydymo kursui, po to bus skiriama tik palaikomoji dozė. Keturių mėnesių kursas kainuoja 1500 litų, todėl tokios paramos ji prašė iš „Lions“ klubo. Šiomis dienomis plokštietei buvo įteikta minėta parama.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos