baneris leidinys

uztemimas„Lapkričio mėnuo – šiemet vienas rūsčiausių“, - prognozuoja astrologė Nijolė Gabija Wolmer. Šį mėnesį įvyks net du užtemimai: lapkričio 14 dieną - visiškas Saulės užtemimas, kuris nuslinks per Ramųjį vandenyną ir jį stebėti galės tik šiaurinės Australijos gyventojai,  o lapkričio 28 dieną  - pusšešėlinis Mėnulio užtemimas.

Tarpsnis tarp šių užtemimų bus sudėtingas, skatinantis ir net reikalaujantis ypač greito dvasinio savęs tobulinimo, egoizmo atsisakymo, drąsos bei pasiaukojimo. Dėl nesėkmių neverta sielotis – reikia suvokti, kad šis laikotarpis atima iš mūsų tai, kas nepelnytai pasisavinta, kas silpnina mūsų pačių dvasią, sielos šviesą. Pasak N.G.Wolmer, lapkričio mėnesį ypač praverstų paleisti iš savo gyvenimo tai, kas jį apsunkina, kas mus silpnina. „Atiduokite nereikalingus daiktus tiems, kuriems jie reikalingi, įdėkite daugiau nei įprastai pastangų, atsisakydami blogų, jus silpninančių įpročių: metas tam ypač palankus – lengviau nei kitu metu suvoksite, kaip tai padaryti, - patarė astrologė. - Padėkite tiems, kuriems galite padėti.“
 
Kaip rodo statistika, užtemimų metu padaugėja nesėkmių, nelaimingų atsitikimų, avarijų. Ypač jautrios, subtilios nervų sistemos žmones užtemimų dienomis labiau apima nerimas, net isterija, tarsi užtemsta protas. Tačiau patys užtemimai - tai nėra nelaimių šaukliai ar priežastys. Nepaisant to, jie jaudina žmogų, ir tada labiau skubama, nervinamasi, per stipriai paspaudžiamas pedalas.

Žinios apie užtemimus neturėtų gąsdinti ar skatinti priklausomybės nuo prognozių. Jos reikalingos tam, kad mes pasiruoštume ir tuos užtemimus paverstume gerų naujų galimybių pradžia. Prognozės jokiu būdu neapriboja mūsų pasirinkimo laisvės. Jei žinome, kad bus daugiau įtampos ar sudėtingesnis laikas - tam galime pasiruošti.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos