baneris leidinys

savanoriai3Gruodžio 13 dieną savivaldybės posėdžių salėje rinkosi jaunieji šakiečiai, savanoriškai prisidėję prie „Maisto banko“ akcijos.

Nuotr. Daugiau nei trys dešimtys „Maisto banko“ akcijos savanorių buvo pagerbti rajono savivaldybėje.

Jau ne vienerius metus maisto produktus sunkiau besiverčiantiems rajono gyventojams rinko Šakių vaikų globos namų auklėtiniai, Žmonių su negalia sąjungos ir Socialinės paramos centro atstovai, pirmąjį kartą akcijoje dalyvavę Šakių „Varpo“ vidurinės mokyklos aštuntokai.

Rajono savivaldybės vicemerė Rima Rauktienė, administracijos direktorius Juozas Puodžiukaitis ir Socialinės paramos skyriaus vedėja Leonora Pocevičiūtė dėkojo susirinkusiesiems už jų svarbų savanorišką darbą, kurio metu surinkti maisto produktai bus išdalinti tiems, kas jų labiausiai stokoja. Ypač  rajono vadovai dėkojo vaikams, kuriuose, pasak R.Rauktienės, gerumo ir savanorystės sėkla jau pasėta. Tad reikia tikėti, kad iš jų išaugs jautrūs ir ne tik apie save, bet ir apie kitus galvojantys žmonės. Savanoriai buvo vaišinami šventiniu pyragu, arbata ir saldainiais. J.Puodžiukaitis atminimui visiems įteikė po vardinį savivaldybės tušinuką. Jiems keletą dainų atliko Šakių „Varpo“ vidurinės mokyklos dešimtokė Justė Kazlauskaitė.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos