baneris leidinys

socialinisGintarė MARTINAITIENĖ

Praėjusį penktadienį į šeštąjį tradicija tapusį kalėdinį susitikimą savo darbuotojus pakvietė Šakių socialinių paslaugų centras. Renginio metu trumpai apžvelgta veikla, metų pasiekimai, pagerbti centro darbuotojai.

Nuotr. V. Bielskienės vadovaujama įstaiga jau šeštąjį kartą savo darbuotojus pakvietė į šventinį susitikimą, kurio metu aptarti rezultatai, pasidalinta šventinėmis dovanėlėmis.
Pasak Socialinių paslaugų centro direktorės Vilmos Bielskienės, nors metai nebuvo labai lengvi, situacija šalyje taip pat nelabai gerėja, tačiau, žiūrint į veiklos ir pasiekimų rodiklius, centrui metai buvo netgi geresni nei pernai. Šiuo metu, kartu su administracija, centre dirba 54 žmonės. Iš jų  46 – socialinio darbuotojo padėjėjai, kurie lanko 130 asmenų. Dienos socialinė globa teikiama 18 asmenų.
 
Per metus Socialinių paslaugų centras iš savivaldybės gavo 414 tūkst., iš valstybės – 182 tūkst. litų. Neblogai 2012 metais pavyko centrui surinkti lėšų ir pačiam. Pasak įstaigos vadovės, nors buvo numatyta surinkti apie 100 tūkst., jie surinko 124 tūkst. litų, taip keturiais tūkstančiais netgi viršydami pernykštį rezultatą. Daugiausiai pavyko uždirbti iš dienos socialinės globos teikimo paslaugos bei kompensacinės technikos nuomos. Ši paslauga centre ypač reikalinga ir naudinga. Minėtos technikos centras per metus gavo už 56 tūkst. litų. Ja buvo aprūpinta 530 asmenų. Ypač aktyviai, ir jau ne pirmus metus, centras bendradarbiauja su „Maisto banku“. Per 2012 metus skurdžiai gyvenantys žmonės centro dėka gavo maisto produktų už maždaug 40 tūkst. litų. „Darbo krūviai tikrai dideli, tačiau džiaugiamės, kad dirbome tikrai ne prasčiau nei pernai“, - apžvelgdama veiklą kalbėjo direktorė.

Socialinės paramos skyriaus vedėja Leonora Pocevičiūtė, sveikindama ne tik artėjančių švenčių proga, bet ir su centro penkmečio sukaktimi, atkreipė dėmesį, kad tai daugiausiai gyvybiškai svarbių socialinių paslaugų rajone teikianti įstaiga.  

Už nelengvą darbą padėkos žodžius socialinio darbuotojo padėjėjams tarė ne tik jų vadovė bei vedėja, bet ir administracijos direktorius Juozas Puodžiukaitis, mero pavaduotoja Rima Rauktienė. Ji, sakydama savo šventinį sveikinimą, akcentavo didžiulį žmonių skubėjimą, kai pradedame nemylėti ir negailėti savęs, nematyti aplinkinių. Tad jeigu jau ir skubame, kaip linkėjo ji, bent pamatykime vienas kitą, būkime dėmesingi šalia esantiems.

Centras tradiciškai nepamiršta ir asmeninius jubiliejus šventusių darbuotojų. Šiais metais gimtadieninės dovanėlės buvo skirtos Rimutei Čiužienei, Laimutei Gedvilienei, Virginijai Arbačiauskienei, Birutei Kunigėlienei, Aušrai Milerienei, Birutei Varankovienei, Marytei Linertienei bei Janinai Paliačkienei. Dar viena centro tradicija – šiek tiek papokštaujant, pritaikant asmeniškai ir gyvenimiškai, įteikti, kaip buvo pristatyta, pusiau juoko nominacijas. Jos atiteko Audronei Laurinaitytei ir Vidai Čereškevičienei bei renginyje nedalyvavusioms Janinai Paliačkienei, Danutei Čereškevičienei ir Audronei Brazaitienei.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos