baneris leidinys

Tradiciškai prieš šventes vienišus senelius lankė Šakių žmonių su negalia sąjunga, o po globos įstaigas važinėjo vicemerė Rima Rauktienė ir Socialinės paramos skyriaus vedėja Leonora Pocevičiūtė.

Žmonių su negalia sąjunga informavo, kad nešini šventinėmis dovanėlėmis jie lankė sunkiai gyvenančius sąjungos narius, vienišus žmones, senelius. Į krepšelius buvo sudėti ne tik „Maisto banko“ akcijos metu suaukoti produktai, bet juos praturtino ir rėmėjų - UAB „Gulbelė“, UAB „Lukšių  pieninė“, Šakių  policijos  komisariato, Šakių „Caritas“ produktai bei parama. Iš viso sąjunga išdalijo 65 šventinius krepšelius. „Tiesiog prisidėjome prie kalėdinės gerumo akcijos“, - tikino sąjungos atstovai.

Tradiciškai panašias gerumo akcijas vykdo ir savivaldybės administracija. Šiais metais R. Rauktienė ir L. Pocevičiūtė su dovanėlėmis važinėjo po rajono globos įstaigas. Jos aplankė Šakių, Kukarskės, Kudirkos Naumiesčio senelių globos namus, Vaikų globos namus bei Dienos užimtumo centrus Šakiuose ir Gelgaudiškyje. Aplankytieji džiaugėsi švenčių proga sulaukę valdžios dėmesio.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos