baneris leidinys

Marijampolės regiono plėtros taryba praėjusių metų pabaigoje vykusiame posėdyje pritarė idėjai dalyvauti Verslaus Europos regiono konkurse, o sausio 10 dieną organizavo viešą aptarimą – diskusiją.

Joje tarp kitų gausiai susirinkusių organizacijų ir įmonių vadovų dalyvavo ir rajono savivaldybės Regioninės plėtros skyriaus vedėjas Vitas Girdauskas bei Šakių verslo informacijos centro direktorė Daiva Palukaitienė.

Europos Sąjungos regionų komitetas yra paskelbęs Verslaus Europos regiono konkursą. Verslus Europos regionas – tai projektas, padedantis sužinoti apie išskirtinę verslumo viziją turinčius Europos Sąjungos regionus (koks bebūtų jų dydis, gerovės lygis ar įgaliojimai) ir juos apdovanoti.

Visi viešajame aptarime – diskusijoje dalyvavę asmenys mielai dalijosi savo įžvalgomis, pateikė veiklų, kurias būtų galima įgyvendinti, pavyzdžius, dalijosi nuomonėmis dėl Marijampolės regiono viešinimo. Dalyvavimas šiame konkurse Marijampolės regionui atvertų galimybes pristatyti savo potencialą Europos mastu, galbūt net pritraukti investicijų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos