baneris leidinys

Viename iš rajono Neįgaliųjų koordinacinės tarybos posėdžių buvo įvardinta problema, kad Šakiuose trūksta suolelių. Viena iš problematiškiausių vietų – nuo parduotuvės „Gulbelė“ (seniau buvusios „Rūtos“) iki miesto kapinių.
 
Kai minėtoje atkarpoje buvo rekonstruoti šaligatviai, neliko nė vieno suolelio, o vyresnio amžiaus žmonės, einantys į kapines ar apkritai į tą miesto pusę, pavargsta ir nori prisėsti pailsėti.  

Pasak tarybos nario Dariaus Mikelionio, šią problemą jis neformaliai aptarė su šakiečiu verslininku Algirdu Unguvaičiu ir išsirutuliojo idėja – paskelbti savanorystės akciją „Pastatyk vardinį suoliuką!“. Akcijos esmė – suderinus su rajono savivaldybe, atlikus visus reikiamus dokumentinius formalumus, patvirtinus tam tikrą tvarką, rajono verslininkai ar šiaip geranoriški  žmonės už savo lėšas savanoriškais pagrindais galėtų pastatyti vardinį savo suolelį.

Tarybos narys įsitikinęs, kad norint, jog akcija būtų ne tik idėjinė, bet ir „virstų kūnu“, reikia sužinoti, kiek ir kuriose vietose suolelių reikėtų. Todėl iniciatoriai kreipiasi į šakiečius, iš čia kilusius žmones ir visus, kuriems rūpi miesto gerovė, prašo pasiūlyti preliminarias suolelių statymo vietas.  Iš gautų pasiūlymų bus galima sudėlioti realią šios akcijos įgyvendinimo viziją ir pradėti ją įgyvendinti.

Pasiūlymų laukiama iki vasario 18 dienos. Juos galima teikti elektroniniu paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.,  skambinti telefono numeriu 8-650 66131, arba siūlymą raštu pateikti rajono savivaldybės raštinėje.
 
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos