baneris leidinys

krikstolaitisReglamente numatyta, kad kiekvieno ketvirčio pirmajame posėdyje turėtų būti pateikta informacija apie tarybos sprendimų įgyvendinimą. Planuojama, kad tokia ataskaita galėtų būti parengta artimiausiam posėdžiui, tačiau kokia forma tai turėtų būti padaryta, iki galo nesutariama.
 
Nuotr. Tarybos sekretorius E. Krištolaitis tarybos narius turėtų informuoti apie priimtų sprendimų įgyvendinimą, jų eigą.
 
Viename iš paskutiniųjų tarybos posėdžių vicemerė Rima Rauktienė kalbėjo, kad minėta tvarka numatyta reglamente ir tiek ji, tiek tarybos sekretorius Edmundas Krištolaitis ragino tarybos narius pateikti rūpimus klausimus. Tarybos narys Henrikas Zaremba atkreipė dėmesį, kad jiems rūpi visi klausimai, tad pirmiausiai, pasak jo, galbūt turėtų būti pateikta savotiška ataskaita, kokie sprendimai įvykdyti, kokie ne, kokia buvo jų eiga, jei sprendimas buvo neįvykdytas, kokios to priežastys. „Jei į tai atsakyti nepasirengę, tai gal ir nereikėjo pradėti“, - kalbėjo H. Zaremba. Tuo tarpu Vaidas Balčiūnas teigė, kad tai neturėtų būti sausa, formali ataskaita, o tiesiog diskusija apie eigą. Pavyzdžiui, jis kėlė klausimą, ar gautas koks nors atsakymas, kai buvo kreiptasi į aukščiausią šalies valdžią dėl kaimynystėje statomos atominės elektrinės ir galimos grėsmės mūsų rajonui. R. Rauktienė informavo, kad gautas tik Prezidentūros raštas, tiksliau kopija, kad ši kreipėsi į Vyriausybę, ragindama padiskutuoti šiuo klausimu. „Tačiau Vyriausybė kol kas šiuo klausimu tyli“, - teigė vicemerė. Be to, V. Balčiūną domino, kaip sekasi įgyvendinti projektą dėl dienos socialinės globos paslaugų teikimo sunkią negalią turintiems gyventojams. Socialinės paramos skyriaus vedėja Leonora Pocevičiūtė informavo apie projekto įgyvendinimo eigą. Jei viskas gerai, numatyta veikla turėtų būti pradėta nuo liepos mėnesio.
 
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos