baneris leidinys

bertasius kuncaitisVasario 20 dieną, trečiadienį, baigė galioti Kauno apylinkės teismo nutartis, kai trims mėnesiams dėl galimo piktnaudžiavimo tarnyba laikinai nuo pareigų buvo nušalinti rajono meras Juozas Bertašius, Ūkio skyriaus vedėjas Kęstutis Kuncaitis ir Marijampolės PRC Kudirkos Naumiesčio skyriaus vedėja Marija Jurgilienė. Ketvirtadienį J. Bertašius ir K. Kuncaitis jau buvo savo darbo vietose.
 
Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras Valentinas Alekna aiškino, kad vasario 19 dienos Kauno apylinkės teismo nutartimi Marijos Jurgilienės laikinojo nušalinimo nuo skyriaus vedėjos pareigų terminas pratęstas dar trims mėnesiams, tai yra nuo vasario 20 dienos iki gegužės 20 dienos. Dėl Šakių rajono savivaldybės mero J. Bertašiaus ir Ūkio skyriaus vedėjo K. Kuncaičio tolimesnio nušalinimo nuo pareigų prokuroras į teismą nesikreipė. Jis aiškino, kad mero ir Ūkio skyriaus vedėjo atžvilgiu šios procesinės prievartos priemonės tolimesnis taikymas (nušalinimas nuo pareigų) tapo nebereikalingas. „Duomenų, kad nurodyti įtariamieji gali pakenkti tyrimui (trukdyti procesui) neliko, nes visi reikiami dokumentai gauti, atitinkami asmenys apklausti. Tačiau noriu pažymėti, kad nuo šios procesinės prievartos priemonės pratęsimo ar nepratęsimo, jokiu būdu nekinta įtariamųjų procesinė padėtis. Tai yra jų atžvilgiu ikiteisminis tyrimas nenutrauktas, taikomos kitos kardomosios priemonės“, - informavo V. Alekna. Ar minėti asmenys bus perduodami į teismą, priklausys nuo to, ar bus surinkta pakankamai duomenų, pagrindžiančių minimų įtariamųjų kaltę. Prokuroras pabrėžė, kad tyrimas tęsiamas toliau.

Priminsime, kad praėjusių metų lapkričio 19 dieną Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Kauno valdybos pareigūnai, įtardami piktnaudžiavimu tarnyba sulaikė Šakių rajono savivaldybės merą Juozą Bertašių, Ūkio skyriaus vedėją Kęstutį Kuncaitį bei Marijampolės profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio skyriaus vedėją Mariją Jurgilienę.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos