baneris leidinys

Birželio 1- ąją, Tarptautinę vaikų gynimo dieną, Šakių kultūros centre aštuntą kartą vyko globėjų ir globotinių šventė “Gerumo paukštė”. Čia buvo paskelbtos nominacijos, kuriomis pagerbti net septyni globėjai. Šventės metu skambėjo patys šilčiausi ir nuoširdžiausi padėkos ir sveikinimų žodžiai.

Aštuntąjį kartą Šakių kultūros centre vyko globėjų ir globotinių šventė “Gerumo paukštė”. Šventės metu sveikinimo žodį taręs rajono meras Juozas Bertašius teigė, kad globėjai, dalijantys meilę ir atstojantys biologinius tėvus, atlieka be galo reikšmingą darbą. Meras šiuos žmones įvardino kaip Šakių krašto istorijos dalį, nes jie daro gražius darbus mūsų rajonui. “Jūs esate nusipelnę pačios gražiausios pagarbos ir dėmesio”,- kalbėjo meras.

Šiemet buvo paskelbtos septynios nominacijos, kuriomis pagerbti rajono geradariai, prisėmę atsakomybę už likimo nuskriaustų vaikučių globą. Kaip ir kiekvienais metais, globėjams buvo skirtos nominacijos ir įteiktos “Gerumo paukštės” statulėlės.

Pirmoji nominacija, padėka “Už šilumą ir grožį”, buvo skirta Romualdai Burdulienei, kuri globėja šešis vaikučius. “Už gyvenimo pasaką” padėka buvo skirta Oksanai Skatikienei, globojančiai likimo nuskriaustą Aušrelę. Padėka “Už meilę be grąžos” skirta Daliai ir Vidmantui Lešikams, globojantiems Vitaliją. “Už kantrybę ir meilę” dėkojo Juozui ir Salomėjai Vaitkams, globos šilumą dalinantiems Linutei. “Už stiprybę ir tikėjimą” rengėjai ačiū tarė Danutei Petrei Banienei, globojančiai savo anūką Kęstutį. Nominacija “Už rūpestingą globą” atiteko Genovaitei ir Albinui Merkelaičiams, globojantiems krikšto dukrą Juditą. Septintoji nominacija “Už pagrįžimą ir atsakomybę” skirta Virginijai ir Kęstučiui Rudaičiams, globojantiems mažyles Ievutę ir Simutę.

Padėkos žodžiai buvo skirti ir Vaiko teisių skyriaus darbuotojams, Globėjų klubo prezidentei Odetai Bastienei. Į šiltą “Gerumo paukštės” padėkos šventę globėjams padėkoti atvyko nuolatinis Šakių svečias, Seimo narys Mindaugas Bastys, savivaldybės administracijos darbuotojai, socialiniai darbuotojai ir socialiniai pedagogai.
 
Fotogalerija
 
{vsig}gerumas{/vsig}
 
 “Draugo” inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos