baneris leidinys

uzupis petrenaite
Vos atsiėmęs medalį Marijus Užupis visų akivaizdoje pasipiršo savo širdies draugei Martynai Petrėnaitei. Fiba nuotr.

Lietuvos vyrų 3x3 krepšinio rinktinė pasaulio čempionato finale patyrė pralaimėjimą, tačiau galiausiai pasipuošė istoriniais sidabro medaliais, o kraštietis Marijus Užupis visus nustebino nusprendęs pasipiršti mylimajai.

Lietuviai finalines rungtynes prieš serbus pralaimėjo rezultatu 16:21. Tai aukščiausias lietuvių pasiekimas pasaulio čempionatuose – iki šiol buvo pasiekta tik...

seniuniju zaidynes
Žaidynėse jėgas iš 14 seniūnijų išbandė 10, o seniūnai dalyvavo baudų metimo ir smiginio varžybose. Žvirgždaičių sen. nuotr.

Praėjusį šeštadienį Jaunimo kūrybos ir sporto centre vyko tradicinės seniūnijų sporto žaidynės Mero taurei laimėti. Žaidynėse jėgas iš 14 seniūnijų išbandė 10, o komandinėje įskaitoje sportiškiausios vardą ir vėl apgynė Šakių seniūnija.
Birželio 6 d. Šakių sporto klube „Audra“ vyko klubo sezono uždarymo grappling imtynių varžybos, į kurias susirinko 47 klubo sportininkai. Tarp jų buvo sportininkų, kuriems tai buvo pirmosios varžybos. Vis tik visų dalyvių jaudulys buvo nugalėtas, o pergalės pelnytai iškovotos.

Gegužės pabaigoje klubo sportininkai laikėsi diržų egzaminus. Tad dar prieš varžybų pradžią jiems buvo įteikti sertifikatai, budo pasai, diržai. Klubo administracija džiaugiasi, kad klubo sportininkai yra pilni motyvacijos ir noro tobulėti.
trikoves varzybose merginos
Sporto klubo „Fortūna“ merginos komandinėje įskaitoje tapo nugalėtojomis tiek jaunių, tiek jaunimo amžiaus grupėse. „Fortūnos“ nuotr.

Savaitgalį Jonavoje vykusiame  Lietuvos klasikinės jėgos trikovės čempionate puikiais startais džiugino Šakių sporto klubo „Fortūna“ sportininkai.
Gegužės 28 d. Jonavoje vyko Baltijos šalių atviras grappling čempionatas, kuriame savo jėgas išbandė ir Šakių sporto klubų „Audra“ bei „Ošimas“ sportininkai.

Visi „Audros“ sportininkai dalyvavo disciplinoje Gi (su kimono). Pirmas vietas iškovojo Rūta Kulikauskaitė, Dovydas Buikus, Nedas Šilkauskas, Danielius Žilionis, o Augustas Bikmanas buvo antras. Sportininkus varžyboms paruošė treneriai Kęstutis Smirnovas ir Tautvydas Antanaitis.
musvydas kaspareviciene
Rokas Musvydas iškovojo antrą, o Sandra Kasparevičienė užėmė ketvirtą vietą. JKSC nuotr.

Kol praėjusį savaitgalį vieni kultūrizmo sporto šakos sportininkai laurus skynė Lenkijoje, kiti prizines vietas pelnė Prienuose vykusiame Atvirame Lietuvos kultūrizmo čempionate.
fitnesas sakiuose
Jaunimo kategorijoje antrą vietą užėmė šakietis Rokas Musvydas (sportininkas kairėje), kuriam šis sezonas pirmasis.

Praėjusį šeštadienį Šakiuose pirmą kartą įvyko atviras Lietuvos kultūrizmo ir fitneso čempionatas, kuriame jėgas išbandė beveik 50 dalyvių ne tik iš Lietuvos, bet ir Latvijos, o tarp nugalėtojų ir mūsų krašto atstovai.
Gegužės 14 d. Šakių sporto klubo „Audra“ sportininkai dalyvavo Marijampolės sporto centro organizuotose dziudo varžybose, kuriose sportininkų pasiekti rezultatai džiugina.

Pirmųjų vietų nugalėtojais tapo Paulina Smirnovaitė, Rūta Kulikauskaitė, Sniegė Kulikauskaitė, Jokūbas Smirnovas, Emilis Šimoliūnas, Nedas Šilkauskas, Nojus Leveckis, Mantas Jasevičius, Joris Grybas, Airimas Ambruževičius, Augustas Bikmanas. Antrąsias vietas iškovojo Gabrielė Stukaitė, Simona Smirnovaitė, Dainas Sadlauskas, Danielius Onusaitis. Trečiąsias vietas laimėjo Domas Steponaitis, Aurimas Žiurinskas, Laimutis Stonkus, Eimantas Dapkevičius ir Dovydas Buikus.
Visi sportininkai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais, o pirmųjų vietų laimėtojai – taurėmis.