baneris leidinys

paulauskas m
„Krepšinio namų apdovanojimų 2019“ metu specialiu prizu už gyvenimo nuopelnus apdovanotas nusipelnęs Lietuvos krepšininkas Modestas Paulauskas. L. Žemgulio nuotr.

Geriausių 2019 m. Lietuvos sportininkų rinkimai įgavo pagreitį. Iš viso prestižiniuose apdovanojimuose bus įteiktos devynios statulėlės. Tarp nominantų – ir Lietuvos vyrų 3x3 vyrų rinktinė, kurią sudarė Šakių „Vytyje“ žaidžiantys krepšininkai Šarūnas Vingelis, Paulius Beliavičius, Marijus Užupis ir Aurelijus Pukelis.
jksc iskaba
Gintarė MARTINAITIENĖ

Sporto klubams, laimėjusiems kūno kultūros ir sporto projektų finansavimo konkursą, yra paskirstoma 15 tūkst. eurų. Tiesa, komitetų posėdžių metu ne vienas tarybos narys pasigedo didesnės kontrolės bei viešumo ne tik dėl paskirstytų lėšų, bet ir pačių klubų veiklos.

Dabar yra taip, kad...

(Daugiau paskaityti galite gruodžio 3 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) rungtyniaujančio „Vyčio“ savaitgalis buvo permainingas.

Ketvirtadienį Eriko Kučiausko auklėtiniai 65:93 (15:26, 22:20, 14:21, 14:26) patyrė skaudų pralaimėjimą ir teko pripažinti „Sūduva-Mantinga“ krepšininkų pranašumą.
Lapkričio 23 d. Kaune vyko Pasaulio IGF grappling imtynių taurės varžybos, kuriose dalyvavo bei prizines vietas pelnė Šakių „Ošimo“ grappling ir JKSC dziudistų rinktinės bei sporto klubo „Audra“ sportininkai.

Tai pirmą kartą Lietuvoje organizuojamos tokio lygio varžybos, į kurias susirinko didelis dalyvių skaičius ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kitų užsienio šalių.
Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) rungtyniaujantis „Vytis“ ketvirtadienį patyrė nesėkmę, o šeštadienį pasiekė revanšą.

Ketvirtadienį namuose Eriko Kučiausko auklėtiniai po permainingos kovos 85:94 (19:24, 22:19, 21:22, 23:29) turėjo pripažinti Mažeikių „Erelių“ pranašumą.
fortuna rokiskyje
Šeštadienį Rokiškyje vykusiose jėgos trikovės taurės varžybose dalyvavo trys sporto klubo „Fortūna“ atstovai.

Moterų grupėje startavo Milda Staugaitienė svorio kategorijoje iki 57 kg ir Giedrė Vidžiūnienė svorio kategorijoje iki 72 kg. Abi iškovojo antrąsias vietas. Mildos rezultatai: pritūpimas 107,5 kg, spaudimas 37,5 kg, štangos atkėlimas 130 kg, suma 275 kg. Giedrei pavyko pritūpti ir atsistoti su 140 kg, išspausti 72,5 kg, atkelti 157,5 kg ir sumoje surinkti 370 kg. Absoliučioje moterų įskaitoje G. Vidžiūnienė iškovojo penktą vietą. Moterų komanda buvo apdovanota trečios vietos komandine taure.
slalomas suodziai
Praėjusį šeštadienį Keturnaujienoje, greta Suodžių koplyčios esančiame aerodrome, vyko Šakių ASK jubiliejinio slalomo čempionato paskutinis etapas, po kurio paaiškėjo greičiausi sportininkai.

FWD (priekiniais ratais varomų) automobilių klasėje po keturių etapų pirmą vietą iškovojo Julius Razvanavičius, antrą vietą užėmė Vytautas Aleksynas, o trečią – Lukas Gordonas. Skirtingais etapais šioje klasėje iš viso rungėsi 30 dalyvių.
neigalieji kamuoliukas
Bene daugiausiai varžybų dalyvių panoro išmėginti jėgas mėtydami kamuoliuką į taikinį. D. Pavalkio nuotr.


Lapkričio 14 d. Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centre vyko jau 14-os neįgaliųjų sporto varžybos, kuriose per 100 dalyvių varžėsi smiginio, rankų lenkimo, baudų metimo ir kamuoliuko mėtymo į taikinį rungtyse.
92

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

 

   
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos