baneris leidinys

Jankai – "Pasakų briedis": 9-0

Jankų ekipa dar kartą įrodė, kad savoje aikštelėje yra stiprūs ir nenugalimi, tiesa,  jų varžovais buvo turnyrinės lentelės dugne esanti ir dar savojo žaidimo neatrandanti Šakių "Pasakų briedžio" komanda. Jau nuo pirmų rungtynių minučių šeimininkai pradėjo diktuoti žaidimo sąlygas ir tempą. Pirmo įvarčio ilgai laukti nereikėjo – jis krito jau keturioliktą rungtynių minutę. Svečių pastangos sukurti kažką pavojingo strigdavo kibioje ir klampioje šeimininkų gynyboje. Jankų futbolininkai tiesiog žaidė savo žaidimą ir mėgavosi futbolu, tai iš karto davė rezultatą: pirmasis kėlinys baigėsi įtikinama šeimininkų persvara 4-0. Niekas iš esančių stadione neabejojo, kad antrasis kėlinukas bus tik formalumas, taip ir atsitiko: puikiai žaidę Jankų futbolininkai, neleisdami šakiečiams net pasvajoti apie garbės įvartį, įmušė dar penkis įvarčius ir užtikrino daugiau nei įtikinamą savo pergalę.
Jankų ekipa dar turi teorinių vilčių iškovoti medalius. Norėdami, kad taip įvyktų, jie likusiuose turuose klysti  jau nebegali.

"Sukabletaškiai" – Kriūkai: 5-7

Antrose varžybose į aikštę išbėgo kovingieji Kriūkai ir paskutiniu metu vis geresnį žaidimą demonstruojantys Šakių "Sukabletaškiai". Futbolo ekspertai prognozavo lengvą pergalę ir taškus Kriūkų ekipai, o pirmojokėlinuko rezultati ir neleido manyti kitaip. Tiesa, į dešimtą minutę kriūkiečių įmuštą įvartį po minutės atsakė šakiečiai, tačiau išlyginta persvara "užvedė" ne "Sukabletaškius", bet, atvirkščiai, Kriūkų ekipą. Kriūkų futbolininkai ėmė aršiau pulti ir pirmą kėlinuką užbaigė 4-1, nepalikdami jokių šansų ką nors naudingo nuveikti varžovams.
Antrame kėlinyje kriūkiškiai nemažino tempo ir įmušė dar du įvarčius į šakiečių vartus. Atrodo, šiose varžybose viskas aišku ir belieka ramiai laukti pabaigos. Bet taip nemano "Sukabletaškių" jaunimas, tarsi pabudęs iš miego. Kriūkų vartininkas vieną po kito traukia kamuolius iš savo ginamų vartų tinklo, atsiranda intriga, rezultatas tampa 5-6 vis dar Kriūkų naudai. Po šios įspūdingos atkarpos "Sukabletaškiams" pritrūksta jėgų pergalingai užbaigti rungtynes: į jų vartus atskrieja dar vienas įvartis ir taškai tenka Kriūkams. Šakiečius galima pagirti už puikų pasirodymą ir tikrai aiškiai matomą jų žaidimo pagerėjimą.

"Elodena" – Kudirkos Naumiestis: 2-4

Centrinė vienuoliktojo turo dvikova: ambicingieji kiduliečiai prieš energinguosius naujokus iš Kudirkos Naumiesčio. Prieš šį mačą vyko labai daug audringų diskusijų, buvo svarstoma kam ir kodėl ši pergalė svarbesnė ir reikalingesnė. Interneto svetainės www.kiduliai.com ir www.kudirkosnaumiestis.lt mirgėte mirgėjo straipsniais ir pasisakymais, bet tai buvo tik teorija.

Abi komandos į šias svarbias rungtynes susirinko beveik stipriausiomis sudėtimis ir dideliu noru laimėti. Rungtynės prasidėjo be žvalgybos ir jau penktą minutę Eriko Oginskio muštas įvartis krito į kiduliečių vartus. "Elodenos" futbolininkams tai tarsi šaltas dušas, komandoje pradėjo jaustis įtampa ir chaosas. Abi komandos pasikeičia greitomis atakomis ir po vienos iš jų pavojingai smūgiuotas kamuolys atšoka nuo "Sklypo" ginamų vartų virpsto. Dėl jo puikiai kovoja "Elodenos" gynėjas Vitalijus Greičius  ir vienu lietimu pasiunčia jį į vartus. Rezultatas tampa lygus. Tai nutinka dvyliktą rungtynių minutę, pusiausvyra atstatyta, o žaisti lieka dar labai daug. Bet, nepraėjus nei minutei, sumaištis prie "Elodenos" vartų ir rikošetu nuo kiduliečių gynėjo kamuolys krinta į vartus. Klaida, kuri gali kainuoti labai daug, bet dar laiko pakankamai, belieka tik žaisti. Komandos ilsėtis eina esant rezultatui 1-2 "Sklypo" naudai.

Antrasis kėlinys nieko gero nežada nei vienai komandai, pasipila smarkus lietus, aikštelė bematant tampa purvynu ir dideliu baseinu. Kaip ir pirmajame kėlinyje, taip ir antrame, Kudirkos Naumiesčio futbolininkai muša įvartį praėjus penkioms minutėms, tai daro tas pats Erikas Oginskis. Tai jau rimtas pareiškimas patyrusiems Kidulių futbolininkams. Teisėjas leidžia kovoti ir į žaidimą perdaug nesikiša, vis stiprėjantis lietus skandina kiduliečių viltis iškovoti pergalę. Kiduliečių viltys kovoti bent dėl lygiųjų įsižiebia po Gintaro Petrevičiaus įvarčio, rezultatas tampa 2-3. Bet, pasirodo, didesniu noru nugalėti degė "Sklypo" komanda: jie įmuša dar vieną įvartį ir užtikrina savo pergalę. Įvarčio autoriumi tampa Marius Bagdonas.

Po šių rungtynių kyla klausimas, kas lėmė tokią jų baigtį? Oro sąlygos, didesnis noras laimėti ar meistriškumas? Atsakymų gali būti ne vienas ir juos sužinosime tada, kai bus aiški galutinė turnyrinė lentelė.