baneris leidinys

tenisas laukoKauno Gvido Sabeckio teniso mokyklos treneris Dovydas Šabūnas imasi mokyti šakiečius profesionaliai žaisti lauko tenisą. Nuo liepos vidurio Šakiuose treniruotes vedantis kaunietis siekia, kad šis sportas sulauktų pasekėjų.
 
Nuotr. Šakiuose vis daugiau žmonių domisi lauko tenisu bei galimybėmis jį žaisti profesionaliai.
 
Sulaukė susidomėjimo

Profesionalas D. Šabūnas pasidžiaugė, kad po pirmos treniruotės susidomėjimas lauko tenisu padidėjo. „Dauguma šakiečių nežinojo, kad galima šią sporto šaką išbandyti jų miestelyje. Per pirmąją treniruotę atėjo aštuoni žmonės. Šiuo metu treniruočių laukia 12 žmonių“, - sakė D. Šabūnas.
 
Lauko tenisas – energijos šaltinis

Treneris šia sporto šaka susidomėjo nuo septynerių metų, kai močiutė jį nuvedė į pirmąją treniruotę. „Močiutė mane atvedė pas trenerę Rimą Bakienę, kuri mane treniravo iki 15 metų ir šiuo metu yra mano dėstytoja Lietuvos sporto universitete. Iš karto pajutau didelę meilę šiam sportui. Po treniruočių dar pasilikdavau, eidavau į sienelę mušinėti, - pasakojo D. Šabūnas. - Jau 14-os metų sakiau, jog būsiu teniso treneriu. Aš myliu tai, ką darau šiuo metu. Jaučiu begalinį malonumą mokydamas kitus.“

Pasak trenerio, tenisas –labai galingas vaistas, energijos šaltinis. „Žmonės, išmokę žaisti, gali dalyvauti varžybose ar su savo partneriu rungtyniauti. Šis žaidimas gali tapti didele gyvenimo dalimi, hobiu, kuris padeda atsipalaiduoti ir po treniruočių išeiti pakylėtos nuotaikos“, - tikino pašnekovas.

Moko tikro žaidimo

Anot trenerio, Šakiai turi puikias sąlygas lauko teniso populiarinimui. Mieste yra du kortai (prie bibliotekos ir sporto klubo „Audra“), kuriuose galima žaisti tenisą. „Manau, kaip mažam miesteliui - tai geros sąlygos“, - kalbėjo pašnekovas.

Visus, norinčius išmokti taisyklingai žaisti lauko tenisą, treneris ragina sportiškai apsirengti ir ateiti į aikštelę prie bibliotekos. Sportui reikalingą inventorių treneris suteiks vietoje. „Pradžioje parodomi įvairūs kamuoliuko mušinėjimo būdai vietoje, į viršų, į žemę. Toliau mokomės technikos, kaip taisyklingai turėtume smūgiuoti kamuoliuką. Žaidimo technika labai svarbi. Ją įvaldžius žmogui bus lengviau žaisti ir tobulėti“,- tikino pašnekovas.

Paklaustas, per kiek laiko pradedantysis gali išmokti žaisti, D. Šabūnas atsakė, kad tai yra labai individualu, nes viskas priklauso nuo žmogaus gebėjimų. „Vieni gali pradėti žaisti po pusės metų, kiti - po metų ar dar daugiau. Paprastai išmokstama žaisti per metus“, - sakė D. Šabūnas.

Beje, viena treniruotė kainuoja 17 eurų. Perpus pigiau kainuos, jeigu lauko tenisą žaisite dviese.
 
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos