baneris leidinys

sportuoja sintautaiGreitas gyvenimo tempas neabejotinai paliečia šeimas.Vis sunkiau  rasti laiko pabūti  tėvams kartu  su vaikais. Sintautiečiai sugalvojo įvairiapusišką, įdomią veiklą šeimoms.

Nuotr. Sintautiškiai aktyviai sportavo, žaidė, užsiėmimų metu netrūko geros nuotaikos, juoko.

Sintautų miestelio šeimos nuo praeitų metų lapkričio mėnesio iki šių metų kovo mėnesio sportavo Sintautų pagrindinės mokyklos sporto salėje.
 
„Nutarėme neburbėti, kad kaime niekas nevyksta, o patys ėmėmės iniciatyvos. Bendradarbiaudami su buvusiu Sintautų bendruomenės centro pirmininku Raimondu Daniliausku ir Sintautų pagrindinės mokyklos direktoriumi Vytautu Stroliu inicijavome ir įgyvendinome projektą „Judu kartu su savo vaiku“, – sakė Sintautų bendruomenės centro pirmininkė Ingrida Jakaitienė.

Pasak sintautiškių, projekto pagrindinis tikslas – ryšio tarp tėvų ir vaikų stiprinimas. „Mes norime, kad tėvai su vaikais praleistų kuo daugiau kokybiškesnio laiko: užsiimtų su vaikais įdomesne veikla, ne vien tik atliktų pamokų, namų ruošos darbus ar žiūrėtų televizorių,“ – kalbėjo I.Jakaitienė. Jie pasirinko aktyvų poilsį sporto salėje. Užsiėmimų metu vaikai kartu su tėveliais mankštinosi, žaidė, rungtyniavo. Kiekvienas užsiėmimas prasidėdavo kvadrato varžybomis. Tai vienas iš labiausiai visiems patikusių žaidimų, nes galėdavo dalyvauti nuo mažiausio darželinuko iki paties vyriausio dalyvio. Pasak I. Jakaitienės, buvo ir „lėtųjų“ kampelis – vaikai žaisdavo šaškėmis, kitus stalo žaidimus.
Sintautų bendruomenės centro pirmininkė I.Jakaitienė apgailestavo, kad šiais metais projektas ir ši graži sporto iniciatyva baigėsi.

„Truputį liūdna išsiskirti, bet kartu ir džiugu išgirsti iš sintautiečių klausimą, kada vėl galėsime rinktis į sporto salę, pabūti ir pasportuoti drauge“, – įspūdžiais dalijosi pirmininkė.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos