baneris leidinys

Praeitą savaitgalį Naisiuose (Šiaulių r.) dvi dienas vyko Lietuvos kaimo bendruomenių festivalis „Naisių vasara 2016“. Jame gerų rezultatų pasiekė ir mūsų rajono sportininkai.

Festivalio metu vyko ne tik kultūriniai renginiai, tačiau ir sportinės žaidynės, kuriose sportininkai rungėsi devyniose rungtyse. Mūsų rajono bendruomenių sportininkai startavo trijose iš jų.

Virvės traukimo rungtyje dalyvavo rajono seniūnijų žaidynių nugalėtojai – Lukšių bendruomenės sportininkai. Deja, šį kartą fortūna nuo jų nusisuko. Gana neblogai pasirodė šakietis tarybos narys Kęstutis Smirnovas 24 kg svarsčio rovimo rungtyje. Iš aštuonių dalyvių jis buvo ketvirtas.
 
Geriausiai pasirodė Kriūkų bendruomenės krepšininkai 3x3 rungtyje. Jie iškovojo garbingą antrą vietą (iš viso dalyvavo 21 komanda). Taures ir medalius parsivežė Kriūkų žaidėjai Adomas ir Povilas Stanaičiai, Martynas Karpičius ir Lukas Karalius.

Beje, kaip teigia festivalyje dalyvavęs sporto entuziastas Juozas Jonuška,  tik dėl blogo oro bei nesusigaudymo 2 minučių sistemos lentelėse be finalinės kovos pirmoji vieta atiteko kitiems, o mūsiškiai dar kartą dėl antros–trečios vietos turėjo įrodyti savo pranašumą.

Šios krepšininkų kovos vyko duobėtose, palaido žvyro aikštelėse. „Organizatoriams tai garbės nedaro“, – pastebėjo J. Jonuška.

„Visų sportininkų, vykusių į žaidynes, vardu nuoširdžiai dėkojame Šakių savivaldybės administracijai už suteiktą transportą“, – kalbėjo J. Jonuška.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

06

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

 

   
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos