baneris leidinys

Liepos 9 d. Šakiuose vyko sporto diena. Jos organizatoriai – Šakiečių bendruomenė bei Jaunimo kūrybos ir sporto centras (JKSC) – pakvietė įvairaus amžiaus žmones dalyvauti projekte „Sportas visiems“ ir šeštadienio dieną praleisti sportiškai.

Nuo pat ryto pradėjęs dulkti lietus gal ir atbaidė daugelį dalyvių, bet atėjo tikri entuziastai. Be jokių atidarymo ceremonijų ir oficialių kalbų vaikai, jaunimas bei suaugusieji surado savo mėgstamą sporto šaką. Prie teniso stalų stojo septyni dalyviai: teniso raketes puikiai valdė tiek dvylikamečiai, tiek penkiasdešimtmečiai. Nė vienų rajone vykstančių teniso varžybų nepraleidžiantis gelgaudiškietis Dainius Indriūnas sakė, kad ši sporto šaka jam padeda būti vikriam, sveikam, fizinis aktyvumas jam bus reikalingas siekiant pasieniečio profesijos. Jis ir tapo šios rungties nugalėtojas. Šiai rungčiai teisėjavęs mokytojas Aurelijus Marčiulionis gyrė puikiai žaidžiančią šakietę Dalią Vaitiekaitienę, kuri buvo nepralenkiama ne tik tarp moterų, bet įveikė ir kai kuriuos vyrus. Jai tenisas padeda išlikti aktyviai ir jaunatviškai.
 
Paplūdimio tinklinio 2x2 rungtyje užsiregistravo aštuonios komandos: septynios vyrų ir viena merginų. Paplūdimio tinklinio mėgėjas ir žaidėjas mokytojas Laimis Linertas džiaugėsi atsiradusia prie JKSC tinklinio aikštele ir sakė, kad jų komanda tinklinį gali žaisti bet kokiu oru. Šioje rungtyje nugalėtojai tapo šakiečių komanda „Violeta“ (L. Linertas, Tomas Butkus ir Mindaugas Vilkaitis).

Šakiečių bendruomenės pirmininkė Rosita Gorges entuziastingai vedė užsiėmimus su vaikais: jie žaidė su milžinų šachmatais, dalyvavo dviračių slalome ir estafetėse. Visada tokiose varžybose, kur sportuoja visa šeima, dalyvaujanti šakiečių Litinskų šeima ir tapo šių rungčių nugalėtoja.

Veiklos rado ir į sporto dieną atvykusios merginos ir moterys. Joms aerobikos ir pilates treniruotes pravedė JKSC direktoriaus pavaduotoja Rima Mozūraitienė, o zumbos užsiėmimus – choreografė Laura Saunorienė.

Kaip teigė projekto vadovė R. Mozūraitienė, tai tęstinis jų projektas, kurį iš dalies finansavo Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės. Pasak jos, projekto tikslas – skatinti įvairaus amžiaus gyventojų fiziškai aktyvų laisvalaikio praleidimą pasirenkant priimtiniausią ir patraukliausią bendravimo formą – sportą, o ne tik siekti sportinių rezultatų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

06

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

 

   
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos