baneris leidinys

voveriai baidaresTrečius metus iš eilės vidurvasaris Voveriuose žymimas pergalėmis ir įvairiuose turnyruose išlietu prakaitu. Kidulių seniūnija kartu su Voverių, Bunikių ir Kidulių bendruomenėmis skatina atkreipti dėmesį į zanavykų krašto gamtą ir siūlomas aktyvias pramogas, blaiviai praleisti laisvalaikį su šeima, draugais ir bendraminčiais.

Nuotr. Voverių sporto šventėje buvo gausu įvairių užduočių – jėgas buvo galima išmėginti ir baidarių rungtyje.

Ši šventė ypatinga ne tik tuo, kad yra puikus bendruomenių bendradarbiavimo pavyzdys, bet ir tuo, kad kaip lygūs su lygiais sportinėse rungtyse varžosi mėgėjai, veteranai, vaikai ir neįgalieji.
 
Šiemet labiausiai pamėgtam krepšinio turnyrui teisėjavo Kauno krepšinio mėgėjų lygos teisėjai. Daugiau nei dešimt metų teisėjavimo patirtį turintys Tomas Maksimovas ir Rolandas Šaka džiaugėsi, kad varžybos vyko gryname ore. Nugalėtojų taurė vėl atiteko savo aikštelėje žaidusiems „Voveriams“, „Vilkų“ komanda liko antra, „Abela“ – trečia. Šaškių turnyras šiemet tapo pačia universaliausia veikla: varžėsi senjorai, neįgalieji, vaikai ir kiti šio žaidimo entuziastai. Po labai ilgos kovos nugalėjo Daumantas Vaičiūnas.
Pulo turnyro finalas tapo žavingu dežavu: buvo atkartotas pernai metų scenarijus ir didysis prizas vėl iškeliavo į Vytenio Vaičiūno namus. Stalo teniso turnyre dalyvavo gausus būrys jaunimo. Pirmą kartą dalyvavo net trys merginos, o viena jų, Eglė Valauskaitė, užėmė pirmą vietą. Atnaujintoje paplūdimio tinklinio aikštelėje pirmoji vieta atiteko komandai „Pik Nik“, antroji – komandai „Nuogi ant slenksčio“, trečioje vietoje liko „Jastra“.

Kaip ir buvo tikėtasi, daug karštų emocijų sukėlė rankų lenkimas. Po įnirtingos kovos čempiono taurė atiteko Tautrimui Subatkiui. Kita stipruolių rungtis – svarsčio kilnojimas. Karštai publikos palaikomi dalyviai kovojo iš paskutiniųjų, o pirmą vietą laimėjo Ričardas Jurkšas. Vaidas Beržvinskas ir Mantas Norvilas, pernai metų baidarių rungties nugalėtojai, ir šiemet neužleido lyderių pozicijos – vėl iškovojo pirmąją vietą.

Monika Būblaitytė

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos