baneris leidinys

autokrosas sakieciai
Nuotr. Varžybose dalyvavo trys šakiečiai (iš kairės) Saulius Guoga, Marius Vitkaitis ir Martynas Pikčilingis.

Praeitą sekmadienį Pavilkijo trasoje buvo surengtos neįskaitinės varžybos, skirtos prieš trejus metus žuvusiam trasos šeimininkui Romualdui Barkauskui atminti.
 
Sekmadienį, prieš varžybas, organizatoriai aplankė R. Barkausko kapą, padėjo gėlių, uždegė žvakutes.

Į varžybas susirinko 34 sportininkai ne tik iš Lietuvos, bet sulaukta svečių iš Latvijos bei Estijos. Iš viso buvo registruotos šešios klasės – keturios kėbulinių automobilių ir dvi bagių.

Pasak vieno iš varžybų organizatoriaus Andriaus Remezos, šiais metais varžybose dalyvavo tik trys šakiečiai sportininkai.

D-S2000 klasėje dalyvavęs šakietis Martynas Pikčilingis užėmė trečią vietą, o D-1600 klasėje šakietis Marius Vitkaitis iš septynių dalyvių taip pat buvo trečias, o šakietis Saulius Guoga užėmė penktą vietą.

Keturiais ratais varomų bagių klasėje sėkmė lydėjo lenktynininką Tautvydą Urbą. Galine ašimi varomų bagių klasėje susigrūmė šeši dalyviai, nugalėjo Virgilijus Deveikis.

Komandinėje įskaitoje antri metai iš eilės čempionais tapo ir pergalę šventė 50 taškų surinkęs Ukmergės automobilių ir motociklų sporto klubas. Antras, surinkę 34 taškus, liko Akmenės automobilių sporto klubas „Žaibas“, vos vienu tašku atsiliko automobilių klubas „Mūša Kross“ iš Šiaulių rajono. Šakiečių komanda „Motosport LT“ iš dešimties liko šešta.

Ukmergės sportininkams buvo įteikta Romualdo  Barkausko vardo taurė. Organizatoriai dalyviams priminė, kad šis trofėjus – pereinamasis, tad ekipa kitąmet privalės atvykti į šias varžybas, atsivežti taurę ir šį titulą ginti iš naujo.

Varžybų organizatoriai VšĮ „Norlin“ ir Šakių ASK džiaugiasi, kad geras oras į renginį priviliojo apie tris tūkstančius žiūrovų, kurie įsikūrė patogiose stebėjimui vietose ant trasą supančių kalvų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos