baneris leidinys

Savaitgalį Latvijoje, Rygos pakraštyje esančioje Bikerniekų arenoje, vyko Pasaulio rali-kroso čempionato 10-ojo etapo varžybos. Jose dėl techninių kliūčių jau dukart startą atidėjęs šakietis Nerijus Naujokaitis nestartavo ir šįsyk.

 „NN Motorsport“ komandos lyderis šeštadienį dalyvavo tik pirmose laisvosiose treniruotėse. Pravažiavęs vos keletą ratų jis turėjo sustoti. Ir ankstesniuose etapuose jam koją kišo „Škoda Fabia R5“ sunkiai išsprendžiamos variklio problemos.
 
Galingas, net 600 AG išvystantis „Škoda Fabia“ automobilis kol kas nenori važiuoti pilnu pajėgumu. Vos įjungus „Anti–lag“ sistemą, kuri smarkiai padidina variklio galią, iš karto žymiai pakyla ir variklio temperatūra. Komanda jau tris savaites kovoja su šia problema: šalina vieną trūkumą, bet iškyla kitas... Kadangi komandai per didelė prabanga įsigyti gamyklinį automobilį, lietuvaičiai eksperimentavo, rizikavo, gamino savąjį variantą ir ne kartą pripažino, kad tai šiokia tokia avantiūra. Kad ši avantiūra sukels tiek netikėtumų ir problemų, ko gero, nesitikėjo.

Jau nepavyko startuoti čempionato etapuose Prancūzijoje, Barselonoje ir Rygoje. Tikimasi, kad iki etapo Vokietijoje, kuris jau kitą savaitgalį (spalio15–16 d.), galbūt pavyks pašalinti gedimus ir pagaliau stoti prieš publiką. Iš viso čempionatą sudaro 13 etapų.

Nors fortūna N. Naujokaičiui šypsosi ne taip, kaip tikėtasi, komanda dėkoja visiems sirgaliams, kurių Latvijoje buvo ypač daug.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos