baneris leidinys

plaukikai jksc2
Nuotr. Iš viso varžybose dalyvavo ir medaliais apdovanoti buvo aštuoni dalyviai.

Praėjusį šeštadienį Šakių baseine vyko atvirosios plaukimo varžybos. Deja, jos nesusilaukė didesnio dalyvių dėmesio.
 
Iš viso varžybose dalyvavo tik aštuoni dalyviai, nors organizatoriai, Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centras, tikėjosi kur kas didesnio susidomėjimo, informaciją apie varžybas siuntė į seniūnijas, mokyklas, bendruomenes, sporto klubus ir kt. Visgi organizatoriai nenuleidžia rankų ir tikisi, kad varžybos taps tradicinėmis, jas planuoja organizuoti kasmet paskutinį lapkričio šeštadienį – kad visi norintys lengviau įsimintų datą.

Gausiausia buvo 18–29 m. vyrų  grupė, kurioje susirungė keturi dalyviai. Jie plaukė 100 m laisvuoju stiliumi. Geriausiai sekėsi Eligijui Gudaičiui, kuris atstumą įveikė per 1min. 6.07 sek., antras buvo Jovaras Rinkevičius (1:20.75), trečią vietą užėmė Marius Pavalkis (1:30.88), ketvirtas liko Edvinas Gudaitis (1:55.70).

Moterų 30–39 m. grupėje plaukė dvi moterys. Geriau sekėsi Kristinai Jakštienei, kuri 50 m. laisvuoju stiliumi nuplaukė per 35.86 sek., antra vieta apdovanota Ingrida Jakaitienė (40.79).

40–49 m. vyrų grupėje plaukė vienintelis Leonas Ukrinas (48.94), 50–59 m. grupėje jėgas išbandė taip pat vienas dalyvis Kęstutis Bankauskas (37.50).

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos