baneris leidinys

duoba
Nuotraukoje (iš kairės) VšĮ „Motorsport LT“ direktorius Valdas Stankūnas, Juozas Duoba, Kūno kultūros ir sporto departamento generalinis direktorius Edis Urbanavičius.


Gruodžio 20 d. Kūno kultūros ir sporto departamente prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės (KKSD) pagerbti sportui nusipelnę asmenys. KKSD generalinis direktorius Edis Urbanavičius „Už nuopelnus Lietuvos sportui“ bei automobilių sporto plėtotę 60-mečio proga Vyriausybės medaliu apdovanojo ir šakietį sportininką Juozą Duobą.
 
Juozas Duoba automobilių sporto karjerą pradėjo 1986 m. tuometiniame Šakių tarpkolūkinės statybos organizacijos sporto klube „Sūduva“. Nuo pirmų dienų buvo puikus automobilių kroso automobilių mechanikas-autoelektrikas, be kurio pagalbos neapsėjo tų laikų automobilių kroso meistrai šakiečiai – Romualdas Barkauskas, Vitas Zobiela, Valdas Stankūnas.

1994 m. Lietuvoje prasidėjo visureigių automobilių sporto varžybos ir J. Duoba jose kaip sportininkas aktyviai dalyvauti pradėjo nuo 1995 m. Nuo tada yra tapęs ne vienų Lietuvos visureigių automobilių sporto čempionatų prizininku ir nugalėtoju.

1999 m. pradėjus statyti Šakių rajono Pavilkijo k. automobilių kroso trasą buvo vienas iš daugiausiai prisidėjusių tiek savo darbu, tiek finansiškai. Yra aktyvus įvairių automobilių sporto renginių pagalbininkas ir dalyvis. Nuo 2010 m. J. Duoba yra ir Lietuvos automobilių sporto federacijos teisėjas. Šiais metais J. Duoba užėmė antrą vietą  Lietuvos automobilių pravažumo sporto čempionate.

Pats J. Duoba sakė, jog įvertinimas yra didžiulis dar ir dėl to, kad kiti nominantai gerokai žinomesni, populiaresnių sporto šakų. Tačiau net keletą kartų patikino, kad apdovanojimas visų šakiečių, klubo, o ne jo vieno. Ypač tų, su kuriais tiek metų bendrai dirbo, sportavo. Tarp tokių jis paminėjo R. Barkauską, V. Stankūną, Nerijų Naujokaitį. Ypač dėkingas J. Duoba ir savo šeimai, kurios palaikymą nuolat jaučia.

„Smagu, kad girdimas Šakių vardas, esame žinomi, sužino ir apie tokią sporto šaką, nes Lietuvoje tikrai yra gerokai populiaresnių“, – kalbėjo „Už nuopelnus Lietuvos sportui“ medaliu apdovanotas J. Duoba.

Įvertinimui jį pasiūlė VšĮ „Motorsort LT“, vadovaujama Valdo Stankūno.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos