baneris leidinys

zvaigzdziu diena
Nuotr. „Žvaigždžių dienos“ rungtynės vyko tarp Šakių krepšinio lygos rinktinės, kurią išrinko lygos sirgaliai, bei Nacionalinėje krepšinio lygoje rungtyniaujančios Šakių „Vyčio“ komandos.


Praėjusį sekmadienį Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centre vyko gausų žiūrovų bei dalyvių būrį sutraukusi Šakių krepšinio lygos (ŠKL) „Žvaigždžių diena“.
 
Pirmieji arenoje pasirodė geriausi lygos snaiperiai. Tritaškių konkurse dalyvavo 16 snaiperių. Pirmajame etape geriausiai sekėsi šiems žaidėjams: Andriui Urmulevičiui („Lekėčiai“), Marijui Užupiui („Vytis“), Eduardui Mačiuliui („Skveras“) bei Algirdui Žemaičiui („Gelgaudiškis“), kurie ir prasibrovė į pusfinalį. Pusfinalyje nepralenkiami buvo A. Urmulevičius („Lekėčiai“) ir E. Mačiulis („Skveras“). ŠKL 2017m. snaiperiu tapo A. Urmulevičius, kuris yra ir šio sezono pagal įmestus tritaškius per vienerias rungtynes (10) rekordininkas.

Po tritaškių konkurso vyko „Žvaigždžių dienos“ rungtynės tarp ŠKL rinktinės, kurią išrinko ŠKL lygos sirgaliai balsuodami už geriausius krepšininkus, bei NKL rungtyniaujančios Šakių „Vyčio“ komandos. Nors įspūdingų atakų surengė ir ŠKL komanda, visgi „Vytis“ susitikimą laimėjo 87:102  (13:31, 26:26, 17:20, 31:25).

Rezultatyviausiai „Vyčio“ komandoje žaidė Augustinas Venckus, pelnęs 35 taškus, Remigijus Trakimas pridėjo 20 taškų.

ŠKL rinktinėje geriausiai pasirodė Lukas Patašius, surinkęs 23 taškus, Adomas Stanaitis įmetė 20 taškų.

Ilgosios pertraukos metu vyko „Įgūdžių konkursas“, kuriame varžėsi 12 žaidėjų. Pirmajame etape geriausiai sekėsi ir į finalinį ketvertą pateko A.Venckus („Vytis“), Algirdas Jančius („Lekėčiai“), Mantas Stankūnas („Trigada“) ir Lukas Damušis („Nova“). Finale geriausią laiką parodė ir „Įgūdžių konkursą“ laimėjo A.Venckus, kurio finalinis laikas 16,1 s.

Po rungtynių įvyko ir žiūrovams skirtas konkursas „Karavanas“. Jame dalyvavo jaunoji karta. Iš 20 užsiregistravusių dalyvių geriausiai sekėsi Jokūbui Dovydaičiui, kuris ir atsiėmė „Karavano“ statulėlę.

Dienos konkursus užbaigė „Dėjimų“ konkursas. Jame šiais metais pasiryžo dalyvauti tik trys dalyviai – ŠKL atstovas Evaldas Urbonas ir „Valjonos“ duetas Lukas Patašius ir Robertas Balčius. Įspūdingiausi buvo L. Patašiaus dėjimai.

Po visų rungčių simbolinėmis dovanėlėmis apdovanoti šventės dalyviai ir nugalėtojai.

Renginio organizatoriai – ŠKL prezidentas Žilvinas Sniečkus ir Šakių JKSC direktoriaus pavaduotoja Rima Mozūraitienė – džiaugėsi pavykusiu renginiu ir kartojo, kad tokie renginiai Šakiams reikalingi. Organizatoriai dėkingi visiems, prisidėjusiems prie „Žvaigždžių dienos“ organizavimo.

 „Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos