baneris leidinys

Vasario 4 dieną Šakių rajone esančiame Bliuviškių kaimo aerodrome vyko automobilių slalomo varžybų „Bliuviškring 2017“ antras etapas, kuriame dalyvavo apie 30 sportininkų ne tik iš Šakių, bet ir Jurbarko, Tauragės, Kazlų Rūdos.

Organizatoriai Gytis Matusevičius ir Tautvydas Sutkus pasakojo, kad šis etapas išsiskyrė tuo, jog buvo greituminis slalomas – sportininkai, dalyvavę greitoje konfigūracijoje, galėjo pasiekti nuo 80 iki daugiau nei 120 km/h greitį.
 
Varžybose netrūko ir incidentų – štai Juliui Razvanavičiui varžybos baigėsi greičiau, nes jo „Renault Megane“ dėl techninių gedimų ir negalėjo tęsti varžybų. Antrą etapą iš eilės dalyvaujantis ir žiūrovus pralinksminantis vienas iš dalyvių su „Mitsubishi Colt“ pirmame etape du kartus iš eilės tame pačiame važiavime sugebėjo likti pusnyje. Šįsyk sukdamas posūkį išlaužė priekinį ratą, bet jį pasikeitęs sėkmingai dalyvavo varžybose. Nesėkmių nepavyko išvengti ir dar vienam sportininkui – Dariui Čekaičiui, kuris dalyvavo su krosui ruoštu „VW Golf“ – trasoje jam sprogo pavarų dėžė. Skaudžiausias įvykis nutiko Andriui Bakščiui, kuris nesuvaldė „BMW 323“ ir nuskriejo į arimus.

Antrojo etapo rezultatai: priekiniais ratais (FWD) varomų automobilių klasėje pirmą vietą užėmė Žilvinas Bukšnys su „Opel Corsa“. Antras, atsilikęs mažiau nei puse sekundės, liko Gytis Greičius su „Opel Astra“, trečią vietą su tokiu pačiu automobiliu užėmė Ignas Bacevičius.

Galiniais ratais (RWD) varomų automobilių klasėje nepralenkiamas buvo Aidas Valuckas su „Mazda MX-5“, jo laiko niekas nesugebėjo pagerinti (1.22.32 s). Antrą vietą užėmė Ramūnas Brazaitis su „BMW 325“, trečias buvo Vaidas Miščikas su „BMW 323“.

Visais ratais (AWD) varomų automobilių klasėje tebuvo trys dalyviai. Pirmą vietą laimėjo Remigijus Mačiulskas, antras liko Justas Makauskas, kurie vairavo „Subaru Impreza“. Trečią vietą laimėjo ir visus nustebino slalome su „Mitsubishi Pajero“ dalyvavęs Rytis Legota.

„Lada“ klasėje varžėsi du dalyviai. Geriau sekėsi Sauliui Šuopiui su „Lada 21013“, o merginas slalomo metu vežiojęs Julius Urbaitis atsiliko 5 sekundėmis.

„Laisvoje“ klasėje geriausiai pasirodė Žilvinas Bukšnys, šimtosiomis nuo jo atsiliko Gytis Greičius, trečią vietą užėmė Vaidas Miščikas su „BMW 323“.  

Kitas finalinis etapas vyks vasario 18 d.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos