„Vytis“ nukovė ne tik lygos lyderius

Šakių „Vytis“ pademonstravo charakterį bei Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) pasiekė trečią pergalę iš eilės ir pakilo į penktą turnyrinės lentelės vietą.

Praėjusį penktadienį „Vytis“ namų arenoje parklupdė lygos lyderius „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkus. Rezultatu 75:87 (14:27, 26:15, 19:28, 16:17) marijampoliečiai buvo priversti pripažinti Šakių „Vyčio“ pranašumą. Šios rungtynės šakiečiams itin svarbios, nes jie vis dar kovoja dėl aukštesnės pozicijos prieš atkrintamąsias.

Komandą į pergalę vedė Gytis Radzevičius (10 atk. kam.), pelnęs 25 taškus, Sheltonas Jacksonas pridėjo 23, Augustinas Jankaitis 16 (14 atk. kam.), Edvinas Jezukevičius 14 (14 atk. kam.).

Šeštadienį „Vytį“ fortūna lydėjo toliau. Virginijaus Sirvydžio auklėtiniai namuose paskutinėmis sekundėmis 97:94 (23:25, 26:23, 22:28, 26:18) palaužė „Šilutę“. Apčiuopiamą persvarą „Šilutės“ krepšininkai išlaikė iki paskutiniųjų minučių – iki ketvirto kėlinio pabaigos likus 2 minutėms jie dar pirmavo 92:85. Vis dėlto „Vyčiui“ pavyko išsigelbėti – šeimininkai spurtavo 8:1 ir iki ketvirto kėlinio pabaigos likus 14 sekundžių išlygino rezultatą 93:93. Svarbų tritaškį likus 9 sekundėms įmetė Edvinas Jezukevičius. Lemiamos atakos metu „Šilutė“ suklydo, o tas pats E. Jezukevičius įtvirtino šakiečių pergalę taikliais baudų metimais.

Rezultatyviausiai žaidė E. Jezukevičius, pelnęs 27 taškus, Gytis Radzevičius pataikė 21, Augustinas Jankaitis 18, Paulius Beliavičius 12 (6 rez. perd.) taškų.

Šiuo metu su 19 pergalių ir 18 pralaimėjimų Šakių „Vytis“ yra penktoje turnyrinės lentelės vietoje.