baneris leidinys

domeika ignas
Nuotr. „Autoplius.lt Fast Lap“ čempionate tik šiais metais debiutavęs Ignas Domeika pademonstravo meistriškumą ir iškovojo vieną iš čempionato karūnų.

Praėjusį savaitgalį finišavo „Autoplius.lt Fast Lap“ lenktynės ir baigėsi 2017 metų sezonas.  Keturiems greičiausiems „Wolf Race“ lenktynininkams įteiktos Lietuvos čempionų karūnos. Viena jų papuošė ir šakiečio Igno Domeikos galvą.
 
Dar metų pradžioje Lietuvos automobilių sporto federacija patikėjo „Autoplius.lt Fast Lap“ organizuoti vienintelį šalyje žiedinių lenktynių čempionatą. Keturios sezono lenktynės vyko Estijos Pernu trasoje, Lenkijoje „Tor Poznan“ trasoje ir du kartus „Nemuno žiede“ Kačerginėje. Po paskutinių lenktynių pirmą kartą šiems organizatoriams teko apdovanoti tikrus Lietuvos čempionus.

„Diviziono B“ R1600 klasės Lietuvos čempionu tapo tik šiais metais „Autoplius.lt Fast Lap“ lenktynėse debiutavęs Ignas Domeika. Jis ištisus metus kovėsi dėl pirmų vietų savo greitu ir patikimu „Honda Civic“ automobiliu.

Socialiniame tinkle „Facebook“ sportininkas dėkojo visiems padėjusiems bei jį palaikiusiems.

„Ačiū visiems prisidėjusiems prie šio mano starto Lietuvos žiedinių lenktynių „Fastlap Wolf Race“ čempionato varžybose. Ir noriu pasakyti, kad be jūsų nebūčiau pasiekęs tokio puikaus rezultato ir čempiono vardo! Ačiū dukrytei Gustei ir bičiuliams!“ – įspūdžiais dalijosi I. Domeika.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos