baneris leidinys

naktinis krepsinis
Nuotr. Ir šiais metais naktinis krepšinis sulaukė didžiulio tiek žiūrovų, tiek dalyvių dėmesio.


Gintarė MARTINAITIENĖ

Praėjusį šeštadienį prie Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro buvo išties sportiška atmosfera. Čia jau trečiąkart suorganizuotas tradicija tampantis naktinis krepšinis „3x3“.

Dar prieš trejus metus pirmą tokį renginį Šakiuose suorganizavę jaunuoliai Giedrius Tamošaitis, Marius Mykolaitis ir Marius Pavalkis entuziazmu žavi toliau. Ir šiais metais renginys sulaukė ne tik sportininkų, bet ir žiūrovų dėmesio. Ne tik pateisino, bet ir pranoko lūkesčius. Tiesa, M. Pavalkis patikina, kad organizavimas pareikalauja daug jėgų, tačiau rezultatas – laimingi veidai ir geri įvertinimai – viską atperka. Jaunuoliai net neabejoja, kad ir kitais metais Šakiuose vyks naktinis krepšinis, mąstoma, kaip renginį padaryti dar patrauklesnį ir įdomesnį.

„Džiugu, kad susirenka ne tik žaidžiančio, bet žiūrinčio, palaikančio, stebinčio jaunimo. Renginys tampa savotiška jaunimo vinimi rajone. Be to, yra daug skatinančių, palaikančių“, – mintimis dalijosi M. Pavalkis.

Šiųmetiniame turnyre, užsitęsusiame iki pusės trečios nakties, dalyvavo 25 komandos (pernai buvo 40) ne tik iš rajono, bet ir Skaudvilės, Jurbarko, Kauno, Vilniaus. Be to, organizatoriai džiaugiasi, kad yra etatinių dalyvių, kurie renginyje dalyvauja nuo pat pradžių.

„Kas paaugę, kas sustiprėję, kas šiek tiek sudėtį pakeitę, o kiti net su tais pačiais pavadinimais“, – tikino organizatoriai.

Krepšinio kovos vyko dviejose amžiaus grupėse: gimę 1999 m. ir jaunesni bei gimę 1998 m. ir vyresni.

Tiesa, pirmąsias vietas abiejose grupėse laimėjo svečiai, kitas pasiskirstė vietiniai. Pirmoje amžiaus grupėje geriausiai sekėsi „Orangutangiukui“ (Jonas Levickis, Karolis Skrobenis, Gabrielius Bertašius), antroje vietoje liko „Neabejotinas dėjimas“ (Edvinas Levišauskas, Justas Sakalauskas, Mantas Sniečkus, Povilas Vidžiūnas), trečią vietą užėmė „Fokusas“ (Domas Balsevičius, Jokūbas Dovydaitis, Justas Vaitkus, Paulius Grigutis). 1998m. ir vyresnių amžiaus grupėje pirmą vietą iškovojo „Konfeti“ (Justas Nausėdas, Rokas Nausėdas, Tadas Nausėdas, Mintautas Bulanovas), antri buvo „Nepiktybiniai“ (Linas Macijauskas, Martynas Kriaučiūnas, Gytis Sutkus), o trečią vietą iškovojo „4in1“ (Dovydas Balčiūnas Lukas Karalius Adomas Stanaitis, Aurimas Švelnys).

Turnyro metu vyko ir tradiciniai konkursai. Snaiperio konkursą, kuriame rungėsi 30 dalyvių, laimėjo Eduardas Mačiulis, „Oro karaliumi“, pademonstravęs aukštą lygį bei meistriškumą, išrinktas Robertas Balčius. Didžiulio žaidėjų ir žiūrovų susidomėjimo sulaukė ir konkursas „Drunk and dangerous“ („Girtas ir pavojingas“), kurio metu taiklumas į krepšį išbandomas su specialiais girtumą imituojančiais akiniais. Čia geriausiai sekėsi Airidui Bublaičiui. Visi dalyviai rungėsi ne tik dėl medalių, taurių, bet ir dėl rėmėjų dovanų. Organizatoriai džiaugėsi, kad bendras prizinis fondas siekė 800 eurų, tad jie jaučia palaikymą, pasitikėjimą ir supratimą.

„Kadangi orientuojamės į jaunimą ir krepšinį, tai ir kitais metais lauksime norinčių laiką praleisti sveikai, sportiškai bei aktyviai“, – sakė vienas iš organizatorių.

Renginiui abejingas neliko ir susirinkusius pasveikino rajono vadovas Edgaras Pilypaitis bei Viktoras Lebedžinskas, partnerio – Šakių visuomenės sveikatos biuro – direktorius.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos