Dalyvių dėmesio sulaukė sporto šventė

Rugsėjo 2 d. Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centre (JKSC) vyko sporto šventė, kurioje dalyvavo daugiau nei 200 dalyvių nuo aštuonerių iki 55-erių metų. Jie jėgas išbandė keturiose sporto rungtyse. Organizatoriai džiaugėsi dalyvių gausa ir vylėsi, kad šventė taps tradicine, organizuojama kiekvieno rugsėjo pirmąjį šeštadienį.

Pasak JKSC direktorės pavaduotojos Rimos Mozūraitienės, sporto šventės tikslas skatinti fiziškai aktyvų rajono gyventojų ir miesto svečių laisvalaikio praleidimą pasirenkant priimtiniausią ir patraukliausią bendravimo formą – sportą. Ji džiaugiasi, kad renginys sulaukė didžiulio dalyvių dėmesio.

Dalyviai rungėsi krepšinio, tinklinio, futbolo bei štangos spaudimo rungtyse.

3×3 krepšinio turnyre dalyvavo 14 komandų, suskirstytų į dvi amžiaus grupes. Iki 18 m. amžiaus grupėje pirmą vietą iškovojo „Joris“ (Ignas Kasparaitis, Eimantas Kalinauskas, Matas Stankūnas, Balys Brazauskas), antri liko „Žvėrys“ (Linas Sniečkus, Linas Duoba, Robertas Balčius), trečią vietą užėmė „Armatūra“ (Nedas Zarėnas, Renatas Rainys, Povilas Duoba, Lukas Ragelis). 18 m. ir vyresnių amžiaus grupėje nugalėtojų taurę išplėšė „Jurbarkas“ (Laisvis Ričkus, Mangirdas Milmontas, Edas Stanaitis, Ignas Bosas), antrą vietą laimėjo „Trigada“ (Edvinas Adomaitis, Edvinas Levišauskas, Jokūbas Stanaitis, Domas Balsevičius), trečią vietą iškovojo „Magic Butkus“ (Algirdas Žemaitis, Mindaugas Antanaitis, Erikas Kazlauskas, Tomas Butkus).

Tinklinio 2×2 turnyre dalyvavo devynios komandos. Pirmą vietą iškovojo „Ričmundas“ (Laimis Linertas, Karolis Vilimaitis), antri liko „Eurai“ (Vytas Dielininkaitis, Mindaugas Vilkaitis, Tadas Lenkaitis), trečią vietą laimėjo „Praktikantai“ (Šarūnas Aleknavičius, Modestas Masteika).

Štangos spaudimo varžybose rungėsi tiek vyrai, tiek moterys. Tarp moterų nepralenkiama buvo Simona Bakšytė, išspaudusi 55 kg, antra – Giedrė Vidžiūnienė, išspaudusi 52,5kg, trečią vietą užėmė Gabrielė Drešerytė, išspaudusi 30 kg. Vyrų grupėje geriausiai sekėsi Karoliui Šniepiui, išspaudusiam 160 kg. Antras liko tiek pat išspaudęs Juozas Sinkevičius, trečią vietą laimėjo Laimonas Rudokas, išspaudęs 155 kg.

Futbolo 5×5 rungtyje pirmą vietą iškovojo „Justė“, antri liko „Sparta“, trečią vietą užėmė „FK Gelgaudiškis“.

Laimėjusios komandos buvo apdovanotos taurėmis ir medaliais.

Ar pakanka sporto infrastruktūros rajone?