baneris leidinys

adomaitis vytautas
Nuotr. Vytautas Adomaitis (centre) tapo Norvegijos kartingo varžybų čempionu ir iškovojo kelialapį į Pasaulio čempionų pirmenybes.


Šiuo metu Norvegijoje gyvenantis šakietis Vytautas Adomaitis praeitą savaitgalį tapo Norvegijos kartingo varžybų „X30 challenge Norway Master class“ čempionu ir iškovojo kelialapį į Pasaulio čempionų pirmenybes, vyksiančias jau kitą savaitgalį Prancūzijoje Le-Mans trasoje.
 
V. Adomaitis kartingu su pertraukomis važiuoja kone dvidešimt metų ir patikina – tai net ne pomėgis, o liga. Gyvendamas Norvegijoje jis kartingu važiuoja jau šeštą sezoną, o šįkart fortūna buvo ypač palanki – pirmoji vieta užtikrino kelialapį į Pasaulio čempionatą.

„Galima sakyti, kad išsipildys vaikystės svajonė, nes visada svajojau važiuoti tokio lygio varžybose. Tai jau bus ir gyvenimo patirtis“, – mintimis dalijosi V. Adomaitis.

Jis pripažino, kad tai nepigi sporto šaka, tad nuo finansų priklauso, ir kiek sau gali leisti treniruotis, dalyvauti varžybose.

„Pavyzdžiui, prieš paskutines varžybas išvis nebuvau du mėnesius važiavęs. Bet aš važiuoju savo malonumui, smagu, kai pavyksta ir laimėti“, – sakė pašnekovas, įvardijęs, kad Pasaulio čempionatas pareikalaus mažiausiai 5 tūkst. eurų.

Tačiau, kaip sako jis, čia jau jo asmeninis reikalas. Ir Norvegijoje dažniausiai šia sporto šaka užsiiminėja didesnes pajamas turintys žmonės.

„O ką aš, paprastas darbininkas...“ – kuklinosi V. Adomaitis.

Šiuo metu jis važiuoja amžiaus klasėje virš 30 m. ir juokauja, kad nėra taip sunku, kaip jaunesnėje ir sudėtingesnėje klasėje. Visgi atvirauja, kad Pasaulio čempionate šiuo metu jau registruota daugiau nei 70 dalyvių, tad lengva nebus.

„Ten jau profesionalai. Būtų fantastika, jei pavyktų bent per kokį vidurį patekti“, – vylėsi V. Adomaitis.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos