baneris leidinys

lmkl
Nuotr. Šakiuose pirmadienį surengta netradicinė krepšinio diena – geriausios LMKL krepšininkės jėgas pasitikrino prieš Seimo rinktinę bei jungtinę Šakių „Vyčio“ ir jaunimo komandą.


Lietuvos moterų krepšinio lyga (LMKL) sugrįžta į krepšinio aikšteles – spalio 10 d. startuos naujas sezonas, tačiau dar spalio 2-ąją Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centre surengta neeilinė krepšinio šventė. Geriausios lygos krepšininkės jėgas pasitikrino netradicinėse varžybose prieš Seimo rinktinę bei jungtinę Šakių „Vyčio“ bei jaunimo komandą.
 
Šakiečiai turėjo galimybę žinomus politikos veidus matyti ne Seime, o krepšinio aikštelėje. Prieš moteris stojo Ramūnas Karbauskis, Virgilijus Alekna, Vitalijus Gailius, Kęstutis Smirnovas, Kęstutis Mažeika. Vyrai buvo nusiteikę rimtai – LMKL krepšininkes, vadovaujamas Manto Šerniaus, įveikė rezultatu 23:18. Tiek žaidėjoms, tiek politikams aikštelėje netrūko emocijų, o intriguojančias rungtynes vainikavo paskutinę sekundę pataikytas R. Karbauskio tritaškis.

Gerai apšilusi LMKL rinktinė mėgavosi žaidimu prieš Šakių jaunimo ir „Vyčio“ jungtinę komandą. Džentelmeniškoje kovoje LMKL rinktinė pasiekė pergalę 31:21. Paskutinė kova buvo vyriška –„Vyčio“ krepšininkai rezultatu 28:24 įveikė Seimo komandą, o R. Karbauskis užsidirbo ir techninę pražangą.

Vainikuodama krepšinio dieną Šakiuose LMKL direktorė Audra Ginelevičienė įteikė rajono merui Edgarui Pilypaičiui  simbolinį krepšinio kamuolį su visų krepšinio dienos žaidėjų parašais ir palinkėjo Šakiuose suburti nors vieną mergaičių krepšinio grupę. Pertraukėlių metu netrūko įvairių rungčių, tarp kurių ne tik kamuolio varymo ir metimo į krepšį rungtys, pasigalynėjimas su seimūnais, bet ir, pavyzdžiui, kas greičiau ant savęs apsirengs krūvą marškinėlių... Rungtyse dalyvavę žiūrovai buvo apdovanoti įvairiausiais rėmėjų prizais.

Prieš renginį viena tituluočiausių LMKL žaidėjų Rima Valentienė su kitomis krepšininkėmis bei „Aistės-LSU“ vyr. treneriu Roku Kondratavičiumi pravedė krepšinio treniruotę gausiam būriui Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro auklėtinių, kurie prieš treniruotę apie tai nieko nežinojo. Didelė staigmena buvo ir dovanos – krepšinio kamuoliai iš LMKL žaidėjų rankų.

Siekdami populiarinti krepšinį bei Lietuvos moterų krepšinio lygą visų LMKL komandų vadovai, vyriausieji treneriai ir komandos kapitonės apsilankė Šakių rajono savivaldybėje bei susitiko su rajono vadovu.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos