baneris leidinys

4x4
Nuotr. Visureigių automobilių turizmo varžybose netrūko purvo vonių, pati trasa irgi buvo gana sudėtinga, tad bekelės mėgėjai varžybų organizatoriams negailėjo komplimentų.


Praėjusį šeštadienį autosporto klubas „4x4 Šakiai“ surengė jau tradicija tampančias visureigių automobilių turizmo varžybas, šįkart Zanavykų muziejaus taurei laimėti. Nors dalyvių buvo šiek tiek mažiau nei kitais kartais, tikriausiai dėl tuo pačiu metu vykusių panašių varžybų Vilniuje, tačiau niekas neabejojo, kad varžybų kartelė kyla vis aukščiau, o svečiai iš Šakių išvyko ne tik su pagrindine taure, bet ir kupini įspūdžių.
 
Iš viso varžybose dalyvavo 23 ekipažai – 16 turizmo klasėje ir 7 standartinėje. Be nedidelio būrio šakiečių, dalyvavo svečiai iš Pasvalio, Vilniaus, Utenos, Šiaulių, Vilkaviškio, Jurbarko ir kitų miestų. Startas – nuo Zanavykų muziejaus, kur susirinkusius pasveikino ir instruktažą pravedė „4x4 Šakiai“ klubo vadovas Arūnas Vasiliauskas. Pasak jo, Zanavykų muziejaus taurė pasirinkta neatsitiktinai – siekiama garsinti ir klubą, ir rajoną, svečiams suteikti galimybę ne tik važiuoti su visureigiais, bet ir susipažinti su Zanavykijos praeitimi.

Važiavę standartinėje klasėje turėjo įveikti 160 km trasą ir pagal koordinates susirinkti taškus. Maršrutas tęsėsi nuo Kubilių panemune Jurbarko link, reikėjo pasiekti Vilkiją ir grįžti į Kriūkus, kur sodyboje „Kumečiai“ vyko apdovanojimai bei varžybų užbaigimo šventė. Buvo ir užklimpusių, bet draugiškai išsikapanoję iš purvynų važiavimą bekelės mėgėjai tęsė toliau.

Pasirinkę turizmo klasę taip pat turėjo surinkti reikiamus taškus ir įveikti 60 km gana sudėtingą trasą, kur be vadinamųjų „gervių“ nelabai galėjo pradėti važiavimą, tad dumblo bei purvo vonių, kaip juokavo dalyviai, buvo tikrai pakankamai ir dažnas užklimpęs kelyje jautėsi tarsi atitrūkęs nuo bet kokios civilizacijos.

Geriausiai šioje klasėje sekėsi svečiams iš Utenos. Pirmą vietą iškovojo Deividas Lagūna ir Mindaugas Čiuplinskas, antri liko pasvaliečiai Rimvydas ir Gintarė Paulauskai, o trečią vietą užėmė Saulius Matulevičius ir Ramūnas Kuodžiūnas iš Vilkaviškio. Beje, mūsų rajono atstovų šioje klasėje nebuvo nė vieno.

Standartinėje klasėje pasižymėjo ir šakiečiai. Pirmą vietą laimėjo Antanas ir Ugnė Stepulaičiai, antri buvo Giedrius Plančiūnas ir Richardas Martinkevičius, o trečią vietą užėmė svečiai iš Kauno –Vytautas ir Rūta Kružikai. Šioje klasėje laimėtojai surinko vienodai taškų, vietas lėmė finišavimo laikas.

Nors ką tik baigėsi vienos, tačiau klubo vadovas sako, kad jau mąstoma apie kitas, pavasarį vyksiančias varžybas.

„Šiek tiek pakoreguosime laiką, nes kovą klubui 10 metų, tad ta proga ruošim ir varžybas“, – ateities planais dalijosi A. Vasiliauskas.

„Draugo“ inf.

Komentarai   

#1 dr 2017-10-16 08:44
dundukai, kaip maži vaikai mėgsta pasidranbstyti purvynais
Cituoti

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos