baneris leidinys

neigaliuju zaidynes
Nuotr. Bene daugiausiai norinčių išbandyti jėgas buvo smiginio rungtyje.

Spalio 19 d. vyko XII Šakių rajono žmonių su negalia sporto žaidynės, kuriose dalyvavo apie šimtas dalyvių. Renginio metu vyko baudų metimo, smiginio, rankų lenkimo ir kitos rungtys.
 
Šakių rajono savivaldybės jaunimo kūrybos ir sporto centre praėjusį ketvirtadienį vykusioje sporto šventėje dalyvavo neįgalieji ne tik iš Šakių rajono, bet atvyko svečiai iš Kalvarijos savivaldybės neįgaliųjų draugijos.

Gausiai susirinkusius dalyvius pasveikino rajono mero patarėja Violeta Simonavičienė bei Socialinės paramos skyriaus vedėja Leonora Pocevičiūtė bei socialinių paslaugų koordinatorė Virginija Ratkevičienė.

Padrąsinantį žodį šventės dalyviams tarė ir rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkas Saulius Rakauskas, kuris palinkėjo sėkmės, ištvermės žaidynėse ir gerų rezultatų.

Pirmieji prie baudų metimo stojo vyrai, norą dalyvauti šioje rungtyje pareiškė 26 dalyviai. Čia taikliausias buvo šakietis Gediminas Šniepis, antras liko barzdiškis Tomas Skystimas, trečia vieta atiteko svečiui iš Kalvarijos Tadui Simanavičiui. Rankos taiklumą išbandė net 26 moterys. Baudų metimo rungtyje nepralenkiama buvo gelgaudiškietė Aldona Bartkuvienė, antra liko viešnia iš Kalvarijos Lina Virbickienė, trečia lukšietė Zita Naujokaitienė.

Bene daugiausiai norinčių išbandyti jėgas buvo smiginio rungtyje. Iš gausaus būrio moterų geriausiai pasirodė šakietė Renė Stepaitienė. Šiek tiek nuo jos atsiliko griškabūdietė Domicelė Bagušinskienė ir Rūta Andruškevičienė iš Kidulių. Iš vyrų taikliausiai smiginį mėtė naumiestietis Gediminas Dovydaitis, kitas prizines vietas užėmė šakiečiai Antanas Martišius ir Rimas Jomantas.

Toliau vyko rankų lenkimo rungtis. Čia norą dalyvauti pareiškė trys moterys ir 11 vyrų. Paaiškėjo, kad stipriausią ranką turi lukšietė Stasė Vasaitienė, antra ir trečia vieta pasidalino viešnios iš Kalvarijos – Lina Virbickienė ir Irena Kardokienė. Iš vyrų stipriausią ranką turėjo kriūkietis Ramūnas Venskevičius, kitas kriūkietis Antanas Skaisgirys liko antras, o trečia vieta atiteko Remigijui Tumosai iš Barzdų.

Smagus buvo ir kamuoliuko metimas į taikinį, reikalaujantis ypatingo dėmesio ir susikaupimo. Šioje rungtyje nepralenkiama buvo kriūkietė Aldona Skaisgirienė, antra liko šakietė Dalytė Šaulienė, trečia Ligija Baranauskienė iš Liepalotų. Iš vyrų geriausiai dėmesį sukaupė ir puikiai kamuoliukus mėtė šakietis Algimantas Undraitis, o šakiečiai Rimas Jomantas ir Tomas Gudaitis pasidalino antra ir trečia vietomis.

Nedaug dalyvių panoro išbandyti rungtį – neįgaliojo vežimėliu apvažiuoti sporto salę. Tai padaryti greičiausiai pavyko gelgaudiškietei Rasai Skeiverienei bei griškabūdiečiui Daivarui Ližaičiui.

Rungčių nugalėtojai buvo apdovanoti Šakių rajono savivaldybės jaunimo kūrybos ir sporto centro įsteigtomis taurėmis bei medaliais. Puikiai praleidę ketvirtadienio dieną, neįgalieji ne tik pasportavo, bet susitikę pažįstamus bendravo ir atsisveikino iki kitų metų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


idavang baneris

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos