baneris leidinys

baseine vaiku
Nuotr. Mažieji projekto dalyviai džiaugėsi galimybe pasigalynėti tarpusavyje ir pasitikrinti, kurio plaukimo įgūdžiai geriausi.

Praėjusį savaitgalį Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro baseine vyko Girėnų bendruomenės vaikų sportinio projekto baigiamosios plaukimo varžybos. Iš viso dalyvauti užsiregistravo devyni dalyviai.
 
Tarp berniukų 25m atkarpą greičiausiai įveikė Deimantas Lažauninkas, antras liko Domatas Mockaitis, trečią vietą užėmė Tadas Gruzdaitis.

Tarp mergaičių greičiausia buvo Marta Gruzdaitytė, antra – Deimantė Diržiūtė, trečia – Beatričė Mažeikaitė.

Nugalėtojus apdovanojo bendruomenės centro pirmininkė Irena Sakalauskienė, o plaukimo treneris Aurelijus Marčiulionis medalius įteikė visiems, išlaikiusiems pradinius plaukimo testus.

Sugrįžus į bendruomenės namus visi buvo kviečiami dalyvauti saugaus eismo viktorinoje, kurią vedė Šakių policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Aušra Mockevičiūtė. Jėgas išbandyti panoro keturios mišrios komandos, kurias galėjo sudaryti ir tėveliai, ir seneliai, ir vaikai. Komandos gana gerai atsakė į visus 20 viktorinos klausimų, tad sulaukė pareigūnės dovanų – eismo saugumo priemonių.

Vėliau Girėnų gaspadinės visus vaišino tradiciniu kugeliu. Girėniškiai sutarė ir kitais metais tęsti jau tradiciniais tampančius renginius.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos