baneris leidinys

Praėjusį savaitgalį oficialiai startavo Regionų krepšinio lyga (RKL). Po pertraukos į lygą grįžo ir „Šakiai“ – miesto garbę gins entuziastų suburta ekipa.

Kaip jau anksčiau rašėme, šiais metais nuspręsta suburti grynai šakiečių komandą. Ją treniruoja Edvinas Adomaitis. Vienas pagrindinių rėmėjų – rajono lygoje „Valjonai“ vadovavęs ūkininkas Mindaugas Valaitis. Entuziazmu kovoti aukštesnėje lygoje trykšta ir žaidėjai, tad tikimasi, jog fortūna šakiečiams bus palanki.
 
RKL sezone varžysis 40 komandų iš 31 Lietuvos miesto ir miestelio. 2017–2018 m. čempionatas ir toliau vyks dviejuose divizionuose, pajėgesniame A divizione žais 16 komandų, B divizione žais 24 komandos, tarp kurių ir Šakių „Šakiai“.

Savaitgalį buvo sužaistos ir pirmosios rungtynės. „Šakiai“ susitiko su „KK Radviliškis“, tačiau rezultatu 79:71 priešininkams nusileido. Rezultatyviausiai rungtynių metu žaidė po 11 taškų pelnę Giedrius Būda, Almantas Liepuonis ir Aurimas Švelnys. Kitas susitikimas buvo sėkmingesnis. „Šakiai“ rezultatu 63:61 išplėšė pergalę prieš Klaipėdos „VKKM-Neptūną“.  Rezultatyviausiai žaidė Adomas Stanaitis, pelnęs 13, Martynas Kriaučiūnas pridėjo 11, Aurimas Švelnys ir Jokūbas Stanaitis – po 8 taškus.

Jau šiandien „Šakiai“ susitiks su Šiaulių „Saulės miesto kariais“, o kitą savaitgalį rungsis su Sedos „Sedula“.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos