baneris leidinys

varankevicius grappling
Nuotr. Ernestas Varankevičius tapo absoliučiu nugalėtoju U-19 amžiaus grupėje. Jo pasiekimu džiaugiasi ir treneris Vytautas Smirnovas.


Spalio 28 d. Garliavos sporto ir kultūros centre įvyko Europos grappling imtynių čempionatas, kuriame dalyvavo daugiau nei 120 sportininkų ne tik iš Lietuvos, bet ir Latvijos, Lenkijos, Rusijos, Airijos. Ypač gerai čempionate pasirodė klubo „Ošimas“ sportininkas Ernestas Varankevičius.
 
E. Varankevičius (treneris Vytautas Smirnovas) pastaruoju metu nuolat pasižymi puikia forma ir pasiekia puikius rezultatus. Šiame čempionate jis tapo absoliučiu nugalėtoju U-19 amžiaus grupėje.

Europos čempionate puikiai pasirodė ir daugiau ,,Ošimo“ sportininkų. Pirmas vietas, be E. Varankevičiaus, iškovojo Ieva Juškaitė, Brigita Sruoginytė, kuri absoliučioje svorio kategorijoje buvo antra. Antras vietas užėmė Ieva Smirnovaitė, Eglė Bulotaitė, Rokas Belevičius, Evelina Masaitytė, Benita Eidikytė. Trečias vietas iškovojo Robertas Gruodis, Evelina Eidikytė, Viktorija Judeikytė, Greta Rolskytė. Absoliučioje merginų svorio kategorijoje kovoje dėl čempionės diržo nepasisekė ,,Ošimo“ merginų lyderei Auksei Kaušiūtei.

Čempionate be įvertinimų neliko ir „Audros“ sportininkai (trenerė Neringa Žebrauskienė). Pirmą vietą iškovojo Mantas Stanaitis, antri buvo Linas Sniečkus, Gytis Povilaitis, Marius Juočiūnas, trečią vietą užėmė Modestas Merkevičius.

„Ošimo“ klubo vadovas ir treneris Vytautas Smirnovas už bendradarbiavimą dėkoja mokinių tėveliams, mokyklų mokytojams, kartu auklėjantiems ir ugdantiems kultūringą, sportišką, pagarbų jaunimą.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos