baneris leidinys

saskiu turnyras
Nuotr. Iš viso varžybose dalyvavo net 52 žaidėjai iš įvairių Lietuvos miestų.


Kovo 4 d. Šakių „Varpo“ mokykloje įvyko respublikinis paprastųjų šaškių turnyras Šakių mero taurei laimėti. Tai tradicinėmis tampančios varžybos, šiais metais suorganizuotos trečią kartą. Iš viso varžybose dalyvavo net 52 žaidėjai (38 pagrindiniame turnyre ir 14 vaikų) iš įvairiausių Lietuvos miestų.
 
Varžybos vyko dviejose grupėse: vaikų ir pagrindiniame turnyre. Vaikų turnyre susirungė 14 dalyvių, tačiau šakiečių tarp prizininkų nebuvo.

Pagrindiniame turnyre nugalėjo ir Šakių mero taurę iškovojo šiaulietis Rokas Banevičius, antrą vietą užėmė Petras Lažauninkas (Kaišiadorys), trečią vietą laimėjo Steponas Čerkauskis (Kaunas).

Taip pat buvo apdovanoti laimėtojai jaunimo, senjorų, moterų ir merginų grupėse, tačiau ir čia nė vieno šakiečio. Šaškininkų, turinčių negalią, grupėje pirmą vietą iškovojo Valerijus Klimas iš Marijampolės, antras buvo šakietis Vytautas Kapilovas, trečią vietą laimėjo Juozas Kanapeckas.

Šakiečių grupėje prizines vietas pasidalijo šie šakiečiai – pirmą vietą užėmė Jonas Martinkevičius, antrą – Viktoras Šakėnas, trečią – Antanas Bastys.

Turnyras sulaukė gausaus dalyvių būrio iš Jurbarko, Kauno, Šiaulių, Tauragės, Marijampolės, Šilutės ir, žinoma, Šakių.

Turnyrą organizavo savivaldybės Švietimo ir sporto skyrius, „Varpo“ mokykla, turnyrui teisėjavo vyr. teisėjas Alvydas Grinkevičius.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos