baneris leidinys

motorsport ledas
Nuotr. Nepralenkiamas buvo lukšietis Šarūnas Glikas (centre) – jis pirmąsias vietas iškovojo „Laisvoje“ ir AWD+ klasėse.


Pavasarėjant orams į žiemiškų pramogų traukinį spėjo įšokti ir VšĮ „Motorsport LT“, praėjusį šeštadienį ant Valiulių tvenkinio surengusi žiemos treko varžybas „Šakių žiema 2018“. Savo jėgas šešiose skirtingose klasėse išbandė daugiau nei 50 sportininkų iš įvairių Lietuvos miestų. Sėkmė neaplenkė ir rajono sportininkų.
 
Nors iš viso varžybose dalyvauti buvo užsiregistravę 90 dalyvių, tačiau varžybų dieną jų skaičius gerokai sumažėjo. Tačiau tai nesumažino varžybų azarto, o šakiečiams pasisekė įrodyti savo pranašumą – visose šešiose klasėse tarp prizininkų buvo bent vienas rajono sportininkas.

Dalyvių skaičiumi gausiausia buvo FWD (priekiniais ratais varomų) automobilių klasė, kurioje startavo 18 sportininkų. Greičiausias buvo ir pirmą vietą iškovojo vilkaviškietis Povilas Vaškevičius, antras liko šakietis Tomas Kažemėkaitis, o trečią vietą užėmė lukšietis Aleksandras Šeremetjevas.

RWD (galiniais ratais varomų) automobilių klasėje tarp 14 dalyvių nepralenkiamas buvo šakietis Rimantas Martinkevičius. Už savęs jis paliko kaunietį Šarūną Apinaitį, trečią vietą iškovojo jurbarkietis Ramūnas Brazaitis.

„Laisvoje“ klasėje geriausiai pasirodė du kraštiečiai: Šarūnas Glikas iškovojo pirmą vietą, o bronza pasipuošė Saulius Guoga, antrą vietą iškovojo jurbarkietis Nerijus Gurklys. Šioje klasėje susirungė 12 dalyvių, tarp kurių penki kraštiečiai.

AWD (visi varomi) klasėje antrą vietą tarp šešių dalyvių užėmė šakietis Giedrius Zubrickas. Greičiausias čia buvo jurbarkietis Ligitas Kordušas, trečią vietą iškovojo Tomas Norkus iš Tauragės.

AWD+ (visi varomi, su dygliais) klasėje varžovams nosis ir vėl nušluostė Š. Glikas, sidabras atiteko  AWD klasėje trečią vietą užėmusiam tauragiškiui T. Norkui, trečią vietą iškovojo Modestas Gedvydas iš Maironių.

2WD+ (viena ašis varoma, dygliai) klasėje greičiausias buvo pirmą vietą iškovojęs šakietis Richardas Martinkevičius, antras liko tauragiškis Donatas Norkus, bronza pasipuošė kaunietis Paulius Kondrotas.

Organizatoriai dėkoja visiems, prisidėjusiems prie varžybų organizavimo.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos