baneris leidinys

Praėjusį šeštadienį Kudirkos Naumiestyje, bendruomenės centro patalpose, vyko 14-as jau tradiciniu tapęs šachmatų turnyras, skirtas Šakių rajono šachmatų čempionui Juozui Pėžaičiui atminti.

Organizatoriai džiaugiasi, kad kasmet vykstantis turnyras įgauna vis gilesnes tradicijas, pritraukia vis daugiau jaunimo. Šie metai nebuvo išimtis – dalyvavo net 23 žaidėjai, o jauniausiam šachmatininkui tebuvo aštuoneri.
 
Turnyras prasidėjo tylos minute, skirta Juozo Pėžaičio atminimui. Žaidėjus pasveikino bendruomenės centro pirmininkas Edvardas Belevičius ir vienas iš organizatorių Zenonas Šliuževičius. Žaidėjai iš Kudirkos Naumiesčio, Šakių, Lazdijų ir Vilkaviškio rajonų sėdo prie šachmatų lentų. Turnyre taip pat dalyvavo ir Juozo Pėžaičio anūkas Tomas.

Po įtemptų kovų paaiškėjo šių metų stipriausi šachmatininkai: pirmą vietą laimėjo Alius Mažeika (Lazdijai), antrą vietą užėmė Petras Virbauskas (Šakių r., Pajotijo k.), trečios vietos laimėtojas – Stasys Kružinauskas (Vilkaviškis) .

Organizatoriai visiems dalyviams įteikė atminimo dovanas, padėkojo rėmėjams ir teisėjams, pasidžiaugė, kad turnyras buvo sklandus, ir atsisveikino iki kitų metų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos