baneris leidinys

sachmatai kasparevicius
Nuotr. Prie šachmatų lentų iš viso rungėsi 33 dalyviai.

Praėjusį šeštadienį Šakių „Varpo“ mokykloje vyko tradicinis aštuntasis šachmatų turnyras šios sporto šakos entuziasto, buvusio LR Seimo nario Juozo Basčio taurei laimėti.
 
Prieš šachmatų lentų susėdo 33 dalyviai ne tik iš Šakių, bet ir iš Kauno, Raseinių, Vilniaus, Alytaus, Vilkaviškio, Šiaulių, Kelmės, Jurbarko, Kazlų Rūdos bei Punsko.

Šiųmetinį turnyrą laimėjo Donatas Bartkus, kuris pagrindinę taurę išsivežė į Raseinius. Antroji vieta atiteko šakiečiui Laimučiui Kasparavičiui, beje, ankstesniųjų turnyrų nugalėtojui, trečioji – jo broliui Viktorui Kasparavičiui. Nugalėtojams sveikinimo žodžius skyrė J. Basčio sūnus Mindaugas Bastys.

Be gausaus būrio dalyvių, turnyre sulaukta ir svečių. Čia apsilankė Lietuvos moterų šachmatų čempionė ir vicečempionė, Lietuvos moterų šachmatų rinktinės narė Salomėja Zaksaitė. Ji turnyro dalyviams surengė simultaną bei džiaugėsi, kad toks turnyras vyksta mokykloje.

M. Bastys padėkos žodžius skyrė turnyro direktoriui Alvydui Grinkevičiui ir vyriausiajam teisėjui Algirdui Rauduvei bei atsisveikino su dalyviais ir organizatoriais iki kitų kartų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos