baneris leidinys

Praėjusį penktadienį Šakių krepšinio klubas„Vytis“ oficialiu laišku informavo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) administraciją, kad sieks LKL licencijos ir nori kovoti su pajėgiausiais šalies klubais.

„Vyčio“ klubas įpareigotas iki birželio 1 d. pateikti dokumentus, kurie leistų vertinti, ar klubas atitinka „Betsafe-LKL“ čempionato kriterijus.

Išanalizavę šiuos dokumentus, LKL Valdybos nariai birželio pabaigoje per posėdį spręs, ar leisti „Vyčio“ klubui dalyvauti LKL licencijavimo procese. Jis prasidės liepos 1 d.
 
LKL Valdybą sudaro 12 narių: čempionate dalyvaujančių 10 klubų atstovai, taip pat LKL prezidentas ir generalinis direktorius.

Pagal LKL nuostatus licencijos siekiantis klubas privalo atitikti vadybinei-organizacinei struktūrai, sporto bazėms, biudžetui ir kitus aukštesnės lygos keliamus kriterijus.

Du pagrindiniai kriterijai – atitikti minimalius biudžeto ir sėdimų vietų arenoje reikalavimus.

Nuo ateinančio sezono „Betsafe-LKL“ čempionato dalyvių minimalus biudžetas privalo siekti 400 tūkst. eurų (iki šiol jis yra 350 tūkst. eurų), o namų arenoje, atitinkančioje FIBA taisykles, turi būti įrengta mažiausiai 1200 sėdimų vietų.

„Vytis“ iškovojo trečią vietą NKL pirmenybėse, bet finale žaidė Kauno „Žalgirio“ ir Klaipėdos „Neptūno“ dubleriai. Pagal LKL nuostatus, LKL dukterinės komandos nepretenduoja dalyvauti LKL čempionate, o kelialapis į aukštesnį divizioną atitenka geriausiai po dublerių pasirodžiusiai, bet ne žemiau trečiosios vietos užėmusiai komandai.

Atitikęs „Betsafe-LKL“ čempionato kriterijus ir gavęs licenciją „Vytis“ pakeistų paskutinę vietą šį sezoną „Betsafe-LKL“ čempionate užėmusią komandą.

„Draugo“ inf.

Komentarai   

#1 Vargšas 2018-05-12 18:29
Ką mes ten su jumis veiksime? A?
Cituoti

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos